SEDAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SEDAŞ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere SEDAŞ fatura sorgulama işlemleri hakkında pratik bilgiler vererek bu sorgulama işlemini kolayca yapmanıza yardımcı olacağız. SEDAŞ yani Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ, adından da anlaşılacağı üzere Sakarya şehrine elektrik dağıtımını üstlenen firmadır. Bu yazımızda da SEDAŞ üyesi olan vatandaşlarımızın fatura sorgulama işlemlerini nasıl kolayca yapabilecekleri hakkında yardımcı olacağız. Şimdi gelelim fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığına;

SEDAŞ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden işlerimizi halledebildiğimiz bir devirde yaşamaktayız. Elimizin altındaki imkanlar ile pek çok kolaylık da elimizin altında bulunmaktadır. Bu kolaylıklar sayesinde çoğu zaman vakit kaybetmeden hemen tüm işlemlerimizi halledebileceğiz. Bizim konumuz olan SEDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi de internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Böylece fatura ödeme işleminizi gerçekleştirmeden önce borcunuzun miktarını öğrenmiş olacaksınız ve bu duruma göre hazırlıklı olarak fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Bu fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için ilk olarak sizlere alt kısımda vereceğimiz linke tıklayarak SEDAŞ fatura sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Hemen ardından sizden birtakım bilgiler istenecektir. Aşağıda vereceğimiz görsel ile de sorgulama sayfasının bir görüntüsüne sahip olabileceksiniz.

Fatura sorgulama sayfasında yer alan bilgileri yani “İşletme Kodu” ve herhangi bir elektrik faturanızda yer alan “Abone Numarası” bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak yazdıktan sonra “Güvenlik Kodu” bilgisini de girerek “Borç Sorgula” butonuna basınız ve böylece fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Untitled

SEDAŞ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.