SEPAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SEPAŞ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere SEPAŞ fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi verip, bu sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için pratik bilgiler vereceğiz. SEPAŞ, 1 Ocak 2013 tarihinde hizmet vermeye başlamış bir firma olup Adapazarı, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de elektrik perakende satış sektöründe hizmet vermektedir. Bizim bu yazıda vereceğimiz bilgiler SEPAŞ abonelerinin fatura sorgulama hizmetini nasıl yapabilecekleri hakkındadır. Şimdi gelelim asıl konumuz olan fatura sorgulama işlemine;

SEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu fatura sorgulama işlemini kolay bir şekilde internet üzerinden halledeceğiz. İnternet uygulamalarına geçişle birlikte hayatımız büyük ölçüde kolaylaşmıştır. Daha önceleri yani internetten sorgulama işlemi yapamadığımız zamanlarda bu sorgulama işlemlerini alakalı kurumun bayisine giderek gerçekleştiriyorduk. Fakat şimdi sanal ortam üzerinden fatura sorgulama işlemimizi kolayca halledebilme imkanlarına sahibiz. Böylece hem pratik bir çözüm elde etmiş oluyoruz hem de zamandan büyük ölçüde tasarruf etme hakkımız bulunuyor. Şimdi gelelim fatura sorgulama işleminin nasıl yapıldığına.

Fatura sorgulama işlemini yapabilmek için ilk yapmanız gereken yazının en altında yer alacak linke tıklayarak alakalı sayfaya yönlendirilmek olacaktır. Bu işlemin ardından sizden birtakım bilgiler istenecektir. Bu bilgileri aşağıda vereceğimiz görselle de inceleyebilirsiniz.

Untitled

Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi sizden istenen bilgiler “İşletme kodu” ve “Abone numarası” şeklindedir. Bu bilgileri geçmiş döneme ait herhangi bir fatura üzerinden edinebilirsiniz. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten ve “Güvenlik Kodu” bilgisini de doldurduktan sonra “Borç Sorgula” butonuna basarak SEPAŞ fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

SEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.