SİNOP BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SİNOP BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Sinop Belediyesi su fatura sorgulama işleminin nasıl gerçekleştiğiyle ilgili birtakım bilgiler vereceğiz. Su fatura sorgulama işlemi için belli başlı 2 tip sorgulama işlemi bulunmaktadır. Bunlardan ilki Sinop Belediyesi’nin ödeme noktaları üzerinden yapılmaktadır. Fatura bilgilerinizle giderek su fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu işlem biraz zahmetli bir işlem olmakla birlikte aynı zamanda zaman kaybına da sebep olmaktadır. Sizlere çok daha kolay ve pratik bir işlemden bahsetmek istiyoruz.

Sinop Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini gerçekleştirmek için internet hizmetinden faydalanacağız. İnternet üzerinden yapmamızın sebebi kolay ve pratik olmasının yanı sıra klasik sorgulama işlemine göre çok daha az sürede gerçekleştirilmesidir. Böylece zamandan tasarruf etme imkanına da sahip olabileceksiniz. Sinop Belediyesi su fatura sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak aşağıdaki linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece Sinop E-Belediye sayfasına bağlanmış olacaksınız. Fakat bu sistem üyelik sistemiyle çalışmakta olup herhangi bir üyeliğiniz bulunmuyor ise aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi “Yeni Üyelik” butonuna basmanız gerekmektedir. Böylece üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Zaten üyelik durumu aktif olan kişilerin ise TC kimlik no ve şifre bilgileri ile giriş yapmaları gerekmektedir.

Untitled

E-Belediye sistemine giriş yaptıktan sonra su fatura borç sorgulama işleminizi yapabilmeniz için son işlem olarak sayfanın alt kısmında yer alan “Borç Bilgileri” butonuna basmanız gerekmektedir. Böylece su fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Untitled

Sinop Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.