SİVAS SİDAŞ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

SİVAS SİDAŞ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Günümüzde internet üzerinden yapılan işlem sayısı giderek artmaktadır. Doğalgaz fatura sorgulama işlemleri de bu işlemler arasındadır. Bu sayede elimizin altındaki internet aracılığı ile sorgulama işleminizi birkaç dakika içerisinde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemler için birçok uygulama çalışması yapılmakta ve hayata geçirilmektedir.

SİDAŞ Doğalgaz Dağıtım Şirketi de bu uygulamaları kullanmaktadır. SİDAŞ kurumunun sitesini güncel olarak kullanıyor olmasıyla birlikte sorgulama işlemlerine de gerekli yer sayfada ayrılmaktadır. Bizde bu yazımızda sizlere Sivas SİDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemlerini nasıl yapıldığını anlatacağız. Bu sorgulama işlemini yapabilmek için herhangi bir üyeliğe veya şifreye gerek yoktur. İstenilen bilgilerin tam ve doğru bir şekilde verilmesi sorgulama işleminin yapılabilmesi için yeterlidir. Yazımızın devamında sizlerle paylaşacağımız bilgiler doğrultusunda doğalgaz faturası sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sivas SİDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Sivas SİDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi SİDAŞ Doğalgaz Dağıtım Şirketi’ne ait olan resmi internet sayfasından yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda öncelikli olarak sorgulama türünüzü seçmeniz gerekmektedir. Bunun için iki farklı yöntem vardır birincisi abone no ile sorgulama ikincisi T.C. kimlik numarası ile sorgulamadır.

Abone No İle Sorgulama :

Sorgulama işleminizi abone numarası ile yapacaksınız abone referans numaranızı, sözleşme numaranızı gerekli yerlere doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Ardından kutucuk içinde bulunan güvenlik kodunu aynı şekilde yerine yazmanız gerekmektedir. Daha sonra sorgulama işleminizi tamamlamak için ‘gönder’ yazısına tıklamalısınız.

Adsız

T.C. No İle Sorgulama :

Eğer sorgulama işleminizi T.C. kimlik numranız ile yapacaksanız ilk olarak T.C. kimlik numaranızı daha sonra güvenlik kodunu gerekli yere yazmalı ve ‘gönder’ kutucuğuna tıklamalısınız.

Adsız

Vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda, gerçekleştirilen işlemlerden sonra Sivas SİDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi hızlı bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sisteme girişinizi yaptıktan sonra faturanız ile ilgili ayrıntılı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Sivas SİDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.