TEKİRDAĞ BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TEKİRDAĞ BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Tekirdağ Belediyesi su fatura sorgulama işlemi hakkında birtakım bilgilendirmeler yapacağız. Bu bilgiler ışığında su faturası sorgulama işleminizi kolay ve pratik bir şekilde yapabileceksiniz. Su faturası sorgulamanızı yapabilmeniz için Belediye su faturası ödeme yerlerine gitmeniz gerekmektedir. Fakat bu işlem sizlere zaman kaybına sebep olacağı için çok daha kolay bir şekilde bu işleminizi gerçekleştirebileceğiniz bir işlemden bahsetmek istiyorum.

Tekirdağ Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapabilmeniz için diğer bir seçenek internet üzerinden yapacağınız sorgulama işlemidir. Böylece hem internet çağında yaşamamız sebebiyle hayatımızı kolaylaştıran bu uygulamalardan faydalanmış olacaksınız hem de diğer su sorgulama işlemine göre oluşacak gereksiz zaman kaybından da kurtulmuş olacaksınız. Sanal ortam üzerinden bu işleminizi çok daha kolay bir şekilde halledebilme imkanına sahipsiniz. Şimdi gelelim su faturası sorgulama işleminin nasıl yapıldığına;

Tekirdağ Belediyesi su fatura sorgulama işlemi için ilk olarak sizlere yazının sonunda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece E-Belediye sayfasına girmiş olacaksınız. Fakat bu sorgulama işlemi üyelik sistemiyle çalışmaktadır. Sisteme üyeliğiniz yoksa aşağıda vereceğimiz görselde de yer alan kırmızı kutucuk içerisindeki “Yeni Üyelik” butonuna basmanız gerekmektedir.

Untitled

Üyelik açma işlemini tarif ettikten sonra, yeni üye olan ve üyeliği aktif durumda olan kişilerin giriş yapmaları için gerekli işlemden bahsetmek istiyorum. E-Belediye üzerinden giriş yapabilmek ve fatura sorgulamak için sağ üst kısımda belirtilen TC kimlik no ve şifre bilgilerinizi girerek “Giriş” butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Bu işlemin ardından sayfanın alt kısmında yer alan “Borç Bilgileri” butonuna basarak Tekirdağ Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Untitled

Tekirdağ Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.