Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TELEFON GARANTİ SORGULAMA

E-Devlet sistemi sayesinde günümüzde artık pek çok işlem çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir Bu sistem sayesinde günümüzde kamu kuruluşlarında vakit kaybını önlemek için online ortamdan işlemler gerçekleştirilme olanağı başlanmıştır. Telefon garanti sorgulama işlemi de artık internetten son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Almış olduğunuz cep telefonunuzun garantisinin bulunup bulunmadığını ya da garantisi ile ilgili bilgileri öğrenebilmeniz için siz değerli vatandaşlarımıza online hizmet sunulmaktadır. E-Devlet sistemi sayesinde telefon garantisi sorgulama işlemi ile her türlü bilgiyi hiçbir şifreye ihtiyacınız olmadan basit birkaç adımda öğrenebilirsiniz. Yazımızın devamında siz değerli okurlarımız ile telefon garantisi sorgulama işlemi ile ilgili detaylı bilgileri sizler ile paylaşacağız.

Telefon Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Telefon garanti sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için öncelikle cep telefonunuzun
IMEI numarasını bilmeniz gerekli bir durumdur. Eğer ki cep telefonunuzun IMEI numarasını bilmiyor iseniz cep telefonunuzun orijinal ürün kutusunun üzerinden öğrenme şansınız bulunmaktadır veya cep telefonunuzdan *#06# tuşlarına bastıktan sonra arama tuşuna basarak da cep telefonunuzun IMEI numarası hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Cep telefonunuzun IMEI numarasını öğrendikten sonra telefon garantisi sorgulama işlemi için öncelikle yapmanız gereken aşağıda siz değerli okurlarımız ile paylaşacağımız bağlantı adresine tıklamaktır.ımeıı Daha sonra gelen sayfada IMEI numaranızı yazınız. Ardından resimli güvenlik doğrulamasını doğru bir şekilde gerçekleştirip “Sorgula” tuşuna basmanız cep telefonunuz için yapacağınız telefon garantisi sorgulama işlemi için yeterli olmaktadır.

Telefon Garanti Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.