TOKAT BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TOKAT BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Tokat Belediyesi su fatura sorgulama işlemini hem kolay hem de pratik bir biçimde yapabilmeniz için belli bilgiler vereceğiz. Su fatura sorgulama işlemini yapabilmek için Belediyenin fatura ödeme merkezine giderek sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Fakat bu işlem sizlere büyük bir zaman kaybına sebep olacaktır. Bu yüzden yazının kalan kısmında çok daha kolay ve basit bir sorgulama işleminden bahsetmek istiyorum.

Tokat Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini daha pratik bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylece çok daha az sürelerde zaman kaybetmeden su fatura sorgulama işleminizi yapma imkanına sahipsiniz. İnternet üzerinden Tokat Belediyesi su fatura sorgulama işlemi için sizlere yazının bitiminde vereceğimiz linke tıklayarak E-Belediye sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız.

Untitled

Bu sayfa üzerinde yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi kırmızı kutucuk içerisinde yer alan “Borç Sorgula” butonuna basmanız gerekmektedir.

Hemen ardından açılan sayfada sizlerden bir takım abone bilgileri istenecektir. Bu bilgiler faturanızda da yer alan “Belediye Sicil No” ve “Su Abone No” bilgileridir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde girip ve doğruluğuna da emin olduktan sonra ve “Güvenlik Kodu” bilgisini de doldurarak “Getir” tuşuna basarak toplam borç bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca borç ödeme işleminizi de yine aynı sistem üzerinden kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Untitled

Tokat Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.