TOROSLAR ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TOROSLAR ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Toroslar elektrik fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Toroslar elektrik firması, 30 Eylül 2013 tarihinden itibaren satışı tamamlanarak Enerjisa Şirketler Sabancı Topluluğuna ait firma olmuştur. Toroslar elektrik firması Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerini kapsayan Toroslar bölgesinde elektrik perakende satış faaliyetini gerçekleştirmekte olup, yaklaşık 3,8 milyon mesken ve ticarethane müşteri üyesi grubunun ana elektrik dağıtımcısı olarak hizmet vermektedir. Bizim bu yazıda vereceğimiz bilgiler fatura sorgulama işlemini kapsayacaktır. Şimdi gelelim fatura sorgulama nasıl yapıldığıyla ilgili bilgileri vermeye.

Toroslar Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Toroslar elektrik fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmek için henüz aktif olarak kullanılabilen bir online işlem merkezi kurulmamıştır. Fakat fatura borç sorgulama ve takibi için gerekli adımlar atılmaktadır. Yakın zamanda online işlemler merkezinin kurulumu tamamlanacak ve bu hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlar için bu sistemin kapısı açılacaktır. Şuan 7/24 hizmette olan müşteri danışma hattını arayarak sorgulama işleminizi bu yolla da yapabilirsiniz. Aramanız gereken müşteri hizmetleri numarası 444 1 186’dır. Toroslar elektrik fatura sorgulama işleminizi yaparken yanınızda eski döneme ait bir fatura bulundurmayı unutmayınız. Çünkü abone numarası gibi bilgiler faturanızın üzerinde yer alacaktır.

Untitled

Enerjisa’nın sunduğu bir diğer yenilik ise kredi kartı ile fatura ödeme imkanıdır. Bu hizmetle sektörde bir ilk olmak amacıyla adımlar atılmaktadır. Bu bilgilere ait ayrıntılı görseli yine aynı şekilde yazının sonunda bulabilirsiniz.

Untitled

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.