UEDAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

UEDAŞ FATURA SORGULAMA

Uludağ Elektirik Dağıtım Anonim Şirketi temel hizmet olarak;  iletim noktalarından aldığı elektriği vatandaşlara perakende olarak dağıtmakla görevlidir. UEDAŞ’ın , çalışma esasları Enerji Piyasası Denetleme Kurumu tarafından belirlenmiştir. Türkiye Marmara Bölgesi’nin güneyini kapsayan hizmet alanı ile Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ; 35.501 km alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bursa başta olmak üzere, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da toplamda 2,5 milyona yakın aboneye hizmet veren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ, artan abone sayısı ile paralel olarak altyapısını geliştirmektedir. Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. pazar payının yüzde 9’una sahiptir. Bu veriler doğrultusunda Türkiye’nin 4. büyük dağıtım şirketi unvanına sahiptir.

UEDAŞ resmi web sayfasından borç sorgulama, internet bankacılığı, evrak sorgulama, arıza bildirimi, endeks bildirimi, fatura itiraz formu, kaçak kullanım ihbar formu gibi birçok online hizmet sunmaktadır. UEDAŞ fatura sorgulama için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

UEDAŞ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

UEDAŞ fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş nin resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve borç sorgulama alanına aşağıda kırmızı renk ile belirtilen işletme kodu ve abone numarasını doldurunuz.uedaş İşletme kodu ve abone no alanını eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra güncel fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

UEDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi bitirdikten sonra isterseniz yine UEDAŞ’ın resmi web sayfasından güncel ya da gecikmiş elektrik faturası borcunuzu ödeyebilirsiniz.

UEDAŞ Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.