UPESAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

UPESAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlerle UPESAŞ elektrik fatura sorgulama işleminin nereden yapılacağına bilgilere vereceğiz. Vereceğimiz bilgiler ile fatura öğrenme işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. İnternetin gelişmesiyle istenen bilgilere erişim sağlamak basit hale geldi. Bu gelişme sayesinde artık birçok işlemi internet üzerinden yapmaktayız. Bu nedenden dolayı gereksiz yere zaman kaybetmenin önüne geçilmiştir. İnterneti çoğu insanın kullanabiliyor olması sunulan hizmetlerin de artmasını sağlamıştır. Hatta artık mobil internet sayesinde elimizin altında hızlıca işlemlerimizi yapabiliriz. Devlete ait olan veya olmayan kurum ve kuruluşlar vatandaşlara daha iyi bir hizmet vermek amacını göz önünde bulundurmuş ve yeni uygulamaları hayata geçirmiştir. UPESAŞ elektrik fatura sorgulama da bu uygulamalardan bir tanesini oluşturuyor. UPESAŞ Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illeri için hizmet veren bir elektrik dağıtım şirketidir. Biz de bu şirket üzerinden yapacağınız elektrik fatura sorgulamanızın detaylarını yazımızın devamında vereceğiz.

UPESAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılıyor?

UPESAŞ elektrik fatura sorgulamanızı Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin uygulamaya koyduğu internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bu internet sitesine sizlere vermiş olduğumuz link yardımıyla ulaşabilirsiniz. İnternet sitesine girdiğinizde açılan sayfada ilk olarak işletme kodunu gerekli yere yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Daha sonra yapılması gereken abone numarasını yanında bulunan kutucuğa yazmaktır.

Adsız

Sorgulama işlemi için yapılması gereken son hamle ‘sorgula’ butonunu üzerine tıklamaktır.

Adsız

UPESAŞ elektrik borcu sorgulama işleminizi sunmuş olduğumuz adımlar doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz. Son işlemden sonra giriş yaptığınız sistem üzerinden birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

UPESAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

  • abdurrahman süücü 20 Eylül 2016 22:30

    upesaş ın sitesinde dediğiniz link nerede işletme kodu ve abone yok .oralara nasıl gidiliyor

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.