YALOVA ARMAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

YALOVA ARMAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza birçok yeniliği hızlı bir şekilde beraberinde getirmiştir. Bu yeniliklerden bir tanesi de birçok işlemi internet üzerinden yapmaktır. Bu artan internet kullanımını dikkate alan kurum ve kuruluşlar birçok işlemi müşterilerine internet üzerinden yapabilme imkanı tanımaktadır. Bu kuruluşlardan bir tanesi de Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketidir.

Kamuoyunda bilinen adıyla ARMAGAZ, Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Dağıtım Lisansı kapsamında Yalova, Orhangazi, Karamürsel, Çiftlikköy, Altınova, Taşköprü, Kaytazdere, Subaşı, Çınarcık, Termal, Koru, Teşvikiye, Kocadere ve Tavşanlı bölgelerinin doğalgaz dağıtımını üstlenmiştir. ARMAGAZ resmi web sayfasından yapılabilinecek online işlemler şunlardır: Borç sorgulama, öneri ve şikayet, 7/24 doğalgaz acil, sms borç bilgisi.  Yalova ARMAGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linke tıklayınız.

Yalova ARMAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yalova doğalgaz fatura sorgulama yapmak için ilk olarak Arsan Marmara Doğalgaz Anonim Şirketi’nin resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve borç sorgulama yazısını tıklayınız. Açılan borç sorgulama penceresinde aşağıda kırmızı renk ile belirtilen abone no ve şözleşme no alanlarını eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurunuz.

armagaz

Belirtilen alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sorgulama butonuna basınız. Böylelikle Yalova ARMAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminiz gerçekleştirmiş olursunuz. Sorguladığınız güncel veya günü geçmiş doğalgaz fatura borcunuzu ARMAGAZ resmi web sayfasında belirtilen anlaşmalı bankalardan vezne, internet veya otomatik ödeme talimatı vererek ödeyebilirsiniz.

Yalova ARMAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.