YALOVA BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

YALOVA BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Günümüzde birçok sorgulama işlemini artık internet üzerinden yapabiliyoruz. Daha önceleri kurumlara gidip sıra bekleyerek yaptığımız işlemleri şimdiler de bilgisayarlarımız üzerinden oturduğumuz yerlerden yapabiliyoruz. Birçok kurum bu alanda hizmet veriyor. Bu kurumların başında belediyelerde yer alıyor. Artık su faturalarımızı bulunduğumuz belediyenin resmi web sayfalarından öğrenip ödeme işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Yazının devamında Yalova Belediyesi su fatura sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı verdiğimiz bilgileri takip ederek öğrenebilirsiniz.

Yalova Belediyesi Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Su faturası sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamak olacaktır. Linke tıkladığınızda açılan sayfanın sol kısmında yer alan kaydol butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladığınızda sizden üyelik için istenilen bilgileri doldurunuz.

w

Ardından üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra sol kısımda yer alan kullanıcı adı ve üyelik esnasında oluşturmuş olduğunuz şifrenizi doğru bir şekilde giriniz. Son işlem olarak giriş butonuna tıklayınız.

s

Eğer isterseniz sayfanın sağ kısmında yer alan hızlı ödeme seçeneğinden sadece sicil numaranızı ya da TC kimlik  numaranızı girerek de su faturası sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu bilgiyi girdikten sonra giriş butonuna tıklayarak Yalova Belediyesi su faturası sorgulama işleminizi tamamlayabilir. Aynı site üzerinden borcunuzu da ödeyebilirsiniz.

ff

Yalova Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.