YEDAŞ BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

YEDAŞ BORÇ SORGULAMA

Gelişen teknoloji ile birlikte tüm işlemlerimizi internet üzerinden kolaylıkla yapmaktayız. Online olarak yapmış olduğumuz işlemler sonucunda zamandan da normal sorgulama işlemlerine göre büyük oranda tasarruf sağlamaktayız. Ayrıca kurumsal olarak yapmış olduğumuz online işlemler sonucunda, kurumlara gitmemize gerek kalmadan, uzun kuyruklarda beklememize de gerek kalmadan fatura borç sorgulama işlemlerimizi yapabilmekteyiz.

Bu kapsamda bu yazımızda sizlere YEDAŞ borç sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Verecek olduğumuz bilgiler ile birlikte borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. YEDAŞ borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmek için ilk olarak sizlere aşağıda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Hemen ardından açılan sayfada sizden birtakım bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak borç sorgulama işleminizi gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu anlatımı desteklemek amacıyla sizlere alt kısımda doldurmanız gereken bilgilerle ilgili görsel de verilecektir. Böylece borç sorgulama sayfasının bir örneğine sahip olabileceksiniz.

YEDAŞ Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sizden istenecek bilgi ise çok basit bir işlemdir. Bu işlemde istenecek bilgi aşağıdaki görselde görebileceğiniz gibi sadece “Sözleşme Hesap No” bilgisidir. Bu hesap numarasını eksiksiz bir şekilde girip doğruluğundan emin olduktan sonra güvenlik kodunu da girerek “Sorgula” butonuna basınız.

Adsız1

Yukarıdaki görselde de belirtildiği gibi kırmızı kutucuk içerisinde yer alan bilgileri doldurduktan sonra borç sorgulama işleminizi verdiğimiz bilgilerden faydalanarak kolayca tamamlamış olacaksınız.

YEDAŞ Borç Sorgulama Sayfasına Yönlendirilmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.