YEDAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

YEDAŞ FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlerle YEDAŞ fatura sorgulama işlemi nereden yapılıyor bunu açıklayacağız. Gelişen internet teknolojisi sayesinde istediğimiz bilgiye ulaşmamız basit bir hal aldı. İnternetin gelişmesiyle pek çok işlemi internet üzerinden yapmaktayız. Bu sayede gereksiz yere harcadığımız süreyi kaybetmemiş oluyoruz. Kolaylıkla kullanılan internete herkesin erişim sağlamasıyla yapabileceğimiz işlemler arttırılmaya başlandı. Artık devlet kurumları veya özel kurumlar ayrımı yapılmaksızın birçok kurum ve kuruluş, insanlara yardım etmek amacıyla sunduğu hizmetleri geliştirmeye başladı. YEDAŞ elektrik fatura sorgulama da online yapılan işlemler arasında yerini aldı. 2010 yılı sonunda Çalık Holding tarafından devralınan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. hali hazırda Sinop, Samsun, Amasya, Çorum, Ordu illerinin elektrik dağıtımını üstlenmiştir. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. toplamda 1.7 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Bu sorgulamayı yaparken herhangi bir şifreye gerek duyulmamaktadır. Sözleşme hesap numarası, işleminizi kolay bir şekilde yapabilmeniz için yeterlidir. Bu sorgulama işleminin detaylı bilgilerini yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

İnternet Üzerinden YEDAŞ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

YEDAŞ fatura sorgulama işleminizi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye ait resmi sitesinden yapabilirsiniz. Resmi site link adresine vereceğimiz link üzerinden direkt olarak ulaşabilirsiniz. Linke ulaştığınız zaman ilk olarak sözleşme hesap numarası gerekli yere yazılmalıdır.

Adsız

Daha sonra harflerden oluşan güvenlik kodu doğru bir şekilde gerekli yere yazılmalıdır.

Adsız

Arkasından son olarak ‘sorgula’ butonun üzerine tıklanmalıdır.

Adsız

Sizin için verdiğimiz bu bilgiler doğrultusunda, uygulanan adımlardan sonra YEDAŞ fatura sorgulamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra faturanıza ait bilgilere ulaşabileceksiniz.

Yedaş Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.