YEPAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

YEPAŞ FATURA SORGULAMA

Bu yazıdaki konumuz sizlere YEPAŞ fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vermek ve fatura sorgulama işlemini sizin için kolay bir hale getirmektir. YEPAŞ; Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop şehirlerini kapsayan Yeşilırmak bölgesine elektrik dağıtım hizmeti veren ve 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren faal olarak hizmet veren bir firmadır. Bu firmanın dağıtım izni Enerji Piyasası ve Düzenleme Kurumu tarafından Perakende Satış Lisansı olarak verilmiştir. Bu yazıdaki amacımız Yeşilırmak bölgesinde oturan ve YEPAŞ hizmeti kapsamında olan kimselere YEPAŞ fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vermektir. Bu işlemi kolayca ve kısa sürede gerçekleştirmek için lütfen aşağıda verilecek adımları dikkatli bir şekilde okuyup takip ediniz.

YEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu fatura sorgulama işlemini sorgulamak için günümüz hizmetlerinden olan internetten sorgulama işlemini kullanacağız. İnternet işlemleri şuan ki şartlar gereğince hayatımıza büyük kolaylıklar sağlayan uygulamalardır. Bankacılık işlemleri, sorgulama işlemleri, bilgi edinme sistemleri ve benzeri sayabileceğimiz birçok örnek internet uygulamalarına örnek olabilir. Bizim sorgulama işlemimiz de olan YEPAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini de bu yolla yapacağız.

İnternetten sorgulama işlemini gerçekleştirmek için ilk yapmanız gereken sizlere aşağıda vereceğimiz linke tıklamanızdır. Böylece sorgulama sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Açılan sorgulama sayfasında ise belirtilen yerlere sırasıyla “Sözleşme Hesap No” ve “Güvenlik Kodu” bilgilerini aşağıdaki görselde de göreceğiniz şekilde doldurunuz ve ardından “Sorgula” butonuna basarak sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Untitled

YEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.