ZONGULDAK ENERJİSA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ZONGULDAK ENERJİSA ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Artık internetin gelişmesi ile birlikte birçok işlemi online olarak yapabilirsiniz. Online olarak yapabileceğimiz işlemler gün geçtikçe artmaktadır. Bu işlemlerin artması ile birlikte artık sizde birçok işleminizi zaman kaybı yaşamadan kolay ve rahat bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Online olarak hizmet sunan kurumlardan birisi de Enerjisa’dır. Enerjisa uygulaması ile birlikte artık sizde Zonguldak Enerjisa elektrik fatura sorgulama işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Eğer sizde bu konuda sorgulama yapmak istiyorsanız yazımızı okumanız faydanıza olacaktır. Yazımızda yer alacak olan işlemleri sırası ile yerine getirdikten sonra artık sizde sorgulama işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

Zonguldak Enerjisa Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Zonguldak enerjisa elektrik fatura sorgulamak için ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Eğer uygulama üzerinden sorgulama işlemi yapmak için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise sağ üst köşede yer alan üye ol butonuna tıklayınız. Açılacak olan sayfada sizden istenilen bilgileri ilgili alana girdikten sonra artık sizde uygulamadan yararlanabilirsiniz.21

Eğer sorgulama yapmak istiyorsanız üye olduktan sonra aşağıda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada sol tarafta yer alan sorgulama alanından bireysel ya da kurumsal kategorisini seçiniz. Seçtiğiniz kategoriye göre eğer bireysel seçtiyseniz TC kimlik numaranız, telefon numaranız, ve şifrenizi ilgili alanlara giriniz. Kurumsal olarak seçim yaptıysanız ise vergi numaranız, telefon numaranız ve şifrenizi ilgili alana girerek sorgulama işlemini giriş butonuna basarak yapabilirsiniz.

23

Zonguldak Enerjisa Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.