ADSL Fatura Borç Sorgulama | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ADSL Fatura Borç Sorgulama


İnternet teknolojisi her geçen yıl bir gelişim içindedir. İnternet teknolojisi geliştikçe de internet kullanan kişilerin sayısında bir artış söz konusu olmuştur. Artık neredeyse her evde internet bulunmaktadır. Ayrıca cep telefonlarından da internete girişinizi sağlayabilirsiniz. Yani birçok şekilde internete girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evdeki interneti kullanabilmek için bir internet sağlayıcısı gereklidir. İstediğiniz internet sağlayıcısı ile internetinizi modemler aracılığı ile evinize taşıyabilirsiniz. Kullandığınız internetin bir bedeli vardır. Her kurumun farklı internet bedeli bulunmaktadır. İnternetin türüne göre farklı miktarlarda internet bedeli ödersiniz. İnternetin hızına ve internetin kotasına göre internet fiyatları değişmektedir. Kullandığınız internetin türüne göre ADSL fatura borç sorgulama işlemi sayesinde ne kadar faturanız olduğunu öğrenebilirsiniz. Birçok internet sağlayıcısı bulunmaktadır. Size en uygun gelen bu internet sağlayıcılarından istediğiniz ile internetinizi sağlayabilirsiniz. TTNET, Süperonline, ve SMİLE ADSL internet sağlayıcılarından herhangi birisi ile internet sağlayabilirsiniz. Ne kadar faturanız olduğunu ADSL fatura borç sorgulama işlemi sayesinde öğrenebilirsiniz. Bu kurumların internet sitelerine giriş yaparak fatura borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TTNET ADSL Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

TTNET internet hizmeti Türk Telekom’un bir hizmetidir. TTNET hizmeti sayesinde internet kullanabilirsiniz. 26 Nisan 2006 tarihinde kurulan TTNET 14 Mayıs 2006 tarihinden itibaren de hizmet vermektedir. Sadece Türkiye çapında hizmet veren TTNET internet hizmetinden yararlanan kişiler ne kadar faturaları olduğunu borç sorgulama işlemi sayesinde öğrenebilirler. TTNET kullanıcıları ADSL fatura borç sorgulama işlemini TTNET şubelerine giderek gerçekleştirebilir. TTNET müşteri numaranız veya abone numaranız ile TTNET şubelerinden fatura sorgulama ve ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden de ADSL fatura borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden TTNET fatura sorgulama işlemi için TTNET internet sitesine giriş yapmanız gereklidir. Yazımızın sonunda verdiğimiz link sayesinde TTNET e-fatura sistemine giriş yapabilirsiniz. Bu sistem aracılığı ile fatura sorgulama yapabilmek için üye olmanız gereklidir. Eğer bir üyeliğiniz yok ise alt bölümde yer alan üye ol linkini tıklayınız. T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra gönder linkini tıklayarak üyelik alma işlemine devam edebilirsiniz. Üyelik alma işleminden sonra e-posta adresinizi veya kullanıcı adınızı girdikten sonra şifrenizi de girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra TTNET ADSL fatura borç sorgulama ve ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Untitled501

TTNET ADSL Fatura sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Süperonline ADSL Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Süperonline internet Türkcell kurumunun bir hizmetidir. Süperonline internetin avantajlarından bir tanesi fiber altyapısı olduğu için yüksek hızda internet sağlamasıdır. Yüksek hızda internet sağladığı için Süperonline kullanan vatandaşların sayısı fazladır. Süperonline kullanıcıları fatura borç sorgulama işlemini Süperonline bayilerine giderek gerçekleştirebildikleri gibi internet üzerinden de fatura borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler. İnternet üzerinden Süperonline fatura borç sorgulama işlemini Süperonline internet sitesine giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Süperonline müşteri hizmetlerine giriş yapmanız gereklidir. Giriş yapabilmek için müşteri numaranızı ve şifrenizi sisteme girmeniz gereklidir.

Untitled131

E-Devlet sisteminden de Süperonline fatura borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Verdiğimiz linki tıkladıktan sonra kimliğinizi doğrulamanız gereklidir. Kimliği doğrulama işlemini gerçekleştirdikten sonra fatura sorgulama işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Şifresiz Süperonline Fatura Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Süperonline Fatura Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Smile ADSL Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Smile ADSL ise D-Smartın internet hizmetidir. Smile ADSL kullananlar internet üzerinden fatura borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler. Verdiğimiz linke giriş yaptıktan sonra sisteme giriş yapmanız gereklidir. Bir üyeliğiniz var ise üyeliğiniz ile giriş yapmalısınız. Yok ise ilk kez giriş yapıyorum linkini tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

8

Smile ADSL Fatura Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.