Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Hakkımızda

2014 yılında kurulan sorgulama.net’te hem internet kullanım tecrübesi düşük kişilere hem de yeterli deneyime sahip olmasına rağmen sayısız sorgulama işlemini nasıl gerçekleştireceği konusunda tam bir fikir sahibi olmayan kullanıcılara yol gösteriyoruz. Sitemizde yer alan sorgulama rehberlerinin doğru, güncel ve anlaşılabilir olması bizim için her şeyden önemli.

Sitemizde kullanıcıların sıklıkla aradığı, çeşitli sistemler üzerinden farklı sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığı ile ilgili rehberlerin yanı sıra, sınav puanı hesaplama, çeşitli üniversitelerin taban puanları gibi kaynaklara da yer veriyoruz. Ayrıca güncel arama konularını takip ederek içeriklerimizi bu doğrultuda her gün yeniliyor ve kullanıcılarımızın aradıkları rehberi kolaylıkla bulmasını sağlıyoruz.

Sorgulama.net üzerinden rehberlerimizi inceleyebilir, bu başlıklardan merak ettiğiniz sorgulama işleminin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağı yalnızca yazılı olarak anlatılmamakta, ekran görüntüleriyle de desteklenmektedir. Bu sayede kullanıcılarımızın yanlış bir sayfaya girerek yanlış bir sorgulama işlemi yapma ihtimali ortadan kalkar.

Sorgulama.net’te arama yapabilmek için üye olmanıza gerek yok. Sitemize girdikten sonra sade, kullanıcı dostu arayüzünden rahatlıkla aradığınız rehbere ulaşabilir, ulaşamadığınız durumlarda arama motorunu kullanarak sonuç alabilirsiniz.

Eğer aradığınız sorgulama işlemi sitemizde bulunmuyorsa bize info@sorgulama.net adresinden ulaşabilirsiniz. Hangi sorgulama işlemiyle ilgili rehber aradığınızı bize e-posta aracılığıyla iletmeniz halinde uzman yazarlarımız süratle bu rehberi hazırlar ve sorgulama en kısa sürede sistemimize eklenir.

Sitemizi diğer rehber sitelerinden ayıran bir başka önemli özelliğimiz de yorum bölümümüz. Eğer ilgili makalede, aklınızdaki sorununun yanıtını bulamadıysanız sayfanın sonundan yorum yazarak danışmanlarımıza ulaşabilir veya konu hakkında bilgi sahibi diğer kullanıcılarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Sorgulama.net olarak en önem verdiğimiz konu güncellik. Bildiğiniz gibi belli konulardaki belli işlemler sıklıkla güncellenerek değişikliğe uğruyor ve hal böyle olunca internetteki pek çok kaynak da güncelliğini yitirerek kullanıcılara hatalı bilgi veriyor. Bu nedenle sorgulama rehberlerimizin o günkü sistemlerde geçerli, güncel içerikler olması kullanıcı memnuniyeti açısından bizim için büyük önem arz ediyor. Düşük bir ihtimal olmakla birlikte sorgulama rehberlerimiz içerisinde güncelliğini yitirmiş veya ekran görüntülerine rağmen kapsamlı ve anlaşılır bir sonuç sunmayan içerikleri info@sorgulama.net adresine e-mail atarak bize bildirebilirsiniz.

Bizlerle iletişim sayfamızı kullanarak her zaman iletişime geçebilirsiniz. Gizlilik sözleşmemizi ve kullanım koşullarımızı ilgili linklerden inceleyebilirsiniz.