Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ARAÇ VİZE SORGULAMA

İnternet üzerinden birçok sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Araç vize sorgulama işleminizi de internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi E-Devlet sistemi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet üzerinden yapılan işlemler de E-Devlet şifresi istenmektedir. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden  2 TL ücret karşılığında edinebilirsiniz. Almış olduğunuz E-Devlet şifreniz ile birlikte E-Devlet sisteminde bulunan 22 adet kurum ve kuruluş ile ilgili sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Araç vizesi sorgulama işlemi de E-Devlet üzerinden yapılmaktadır. Yazının devamında vermiş olduğumuz maddeleri takip ederek işleminizi yapabilirsiniz.

Araç Vize Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vize sorgulama işlemi için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfadan kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklayınız. Butona tıkladığınızda sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde yazarak kimliğinizi doğrulayınız daha sonra sisteme giriş yap adlı butona tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfadan araç vize sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

qq

Araç Vize Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

TUVTURK Üzerinden Araç Vize Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden plaka numarası ve muayene numarasını doğru bir şekilde yazınız. Ardından güvenlik kodu kısmına kutucukta bulunan harf ve rakamları giriniz. Son olarak sorgula butonuna tıklayınız. Açılan sayfadan araç vizesi sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

DD

 

TUVTURK Üzerinden Araç Vize Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.