Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AVEA FATURA SORGULAMA

İnternet kullanım alanlarının artmasıyla internet kullanıcıları artık fatura sorgulama, borç ödeme, sorgulama gibi işlemlerini internet üzerinden online olarak yapabilmektedir.

İnternet kullanımı artışıyla insanların artık borç sorgulama. fatura sorgulama gibi işlemlerini internet üzerinden yapabildiğinden bahsetmiştik. Bu gibi hizmetleri Türkiye’de üç büyük mobil operatörlerinden biri olan AVEA’da vermektedir. AVEA’nın vermiş olduğu bu hizmette faturalı ve faturasız hat olarak işlemlerini ikiye ayırmaktadır. Bu online hizmet sayesinde AVEA operatörünü tercih eden faturalı ve faturasız hat kullanıcıları AVEA’nın kendi internet sitesinden TL yükleme, AVEA fatura sorgulama, fatura ödeme, tarifeler, paketler ve kampanya inceleme işlemlerini yapabilmektedir. Ayrıca E-Devlet kapısı üzerinden de AVEA fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

AVEA Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

AVEA’nın internet teknolojileri kullanarak kendi web sayfasından vermiş olduğu hizmetler arasında AVEA fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için ilk olarak AVEA kendi interenet sayfasını ziyaret ederek aşağıda kırmızı renk ile belirtilen online işlemler yazısına tıklayınız. aveaOnline işlemler yazısına tıkladıktan sonra açılan pencerede aşağıda kırmızı renk ile belirtilen ilgili alanı telefon numarası ve şifre kısımlarını doldurarak online işlemlere giriş yapabilirsiniz. Şifre almak için telefonunuzda *952# tuşlayınız.

avea1

İlgili alanları doldurup online işlemler sayfasına giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen, ödeme& TL işlemlerim yazısında beklediğimizde açılan pencerede KK fatura ödeme yazısına tıklayınız.avea2KK ile fatura ödeme yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfaya telefon numaranızı girerek ne kadar borcunuz olduğunu öğrenebilir ve kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca AVEA fatura sorgulama işleminizi telefonunuzun mesajlar bölümünden FATURA yazıp 5555 e gönderdikten sonra ne kadar fatura borcunuzun olduğunu öğrenebilirsiniz.

AVEA Fatura Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet AVEA Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi E-Devlet kapısı üzerinden yapabilmek için ilk olarak bir E-Devlet şifresi temin etmeniz gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi sizlere en yakın PTT şubesine giderek sadece 2 TL karşılığında kolayca elde edebilirsiniz. Şifrenizi temin ettikten sonra yazının bitiminde verilecek linke tıklamanız gerekmektedir. İlk olarak “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basınız.

Untitled

Hemen ardından sırasıyla TC kimlik numarası ve E-Devlet şifrenizi doldurup “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Devlet AVEA Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.