TRAMER TUTANAK NUMARASI SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TRAMER TUTANAK NUMARASI SORGULAMA

Günlük hayatımızda gelişen teknoloji ile her gün yeni bir araç tipi üretilmektedir. Yaşamımızı sürdürürken aynı zamanda maddi değeri olan eşya sahibi olmak da isteriz. Çoğumuzun fikirlerinde ev ve araba ikilisi mevcuttur. Gün geldi ve araç sahibi olduk, bu aracı korumak artık bizim öncelikle hedeflerimiz arasında yer almaya başlayacaktır. Bu sebepten dolayı birçok sigorta ve kasko firmaları isteminiz dışında gerçekleşen herhangi olası kaza sonucunda olası zararlarınızı karşılamak aracıyla hizmet vermektedir. İnternet üzerinden artık aracınızın sigorta bilgilerini ve aracınızın hasar durumunu artık kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Tramer sorgulama sistemi ile bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda tramer sorgulama sistemi ve tramer tutanak numarası sorgulama gibi internet üzerinden aracınız hakkında sahip olmak istediğiniz bilgiler hakkında açıklamalarda bulunacağız.

Tramer Nedir?

Tramer, Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi olarak bilinen kurumun kısaltmasıdır. Bu sistem tüm sigorta bilgileriniz toplandığı bir veri deposu olarak kullanılmaktadır. Tramer sorgulama sistemi ile araca ait sigorta geçmişinizi görebilir, aracınıza ait ağır bir hasarın var olup olmadığına bakabilir ve aracınızın herhangi bir kazaya karışıp karışmadığı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tramer Sorgulama Sistemi İle Neler Sorgulanabilir?

  1. Aracınızın hasar kaydını sorgulayabilirsiniz.
  2. Mağdur bilgilerini sorgulayabilirsiniz.
  3. Kaza tespit tutanağı sorgulayabilirsiniz.(Tramer tutanak numarası sorgulama)
  4. Araç trafik poliçesini sorgulayabilirsiniz.
  5. Araç kasko poliçesini sorgulayabilirsiniz.

Tramer Tutanak Numarası Sorgulama Nedir?

Aracınızın herhangi bir kazaya karışmış olması durumuna karşı ve bu kaza sonunca herhangi bir tutanak tutuldu ise tramer tutanak numarası sorgulama sistemi ile aracınızın karışmış olduğu kazayı sorgulayabilirsiniz.

Tramer Tutanak Numarası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Öncelikle sizlere tramer tutanak numarası sorgulama için vermiş olduğumuz bağlantı linkine tıklayınız. Bağlantı linkine tıkladıktan sonra Sigorta bilgi ve gözetim merkezi resmi internet sayfası tutanak sorgulama bölümüne yönlendirileceksiniz. Bu işlemden sonra yapmanız gerekenleri görseller ile birlikte sizlere detaylı bir şekilde açıklayacağız.

  • Kutu içerisine almış olduğumuz “Plaka ve Sürücü TC Kimlik No ile Sorgulama” işaretine tıklayınız.
  • Sorgulama işlemini gerçekleştirmek istediğiniz aracınıza ait Plaka’yı giriniz.
  • Araç sahibine ait 11 haneli T.C kimlik numarasını giriniz.
  • Güvenlik kodunu gerekli alana giriniz.
  • Kutucuk işareti ve ok ile gösterdiğimiz “Ara” butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

tramer

Tramer Tutanak Numarası Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.