Sorgulamalar artık tek çatı altında!

3G BORÇ SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere 3G borç sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Verecek olduğumuz bilgiler sayesinde sizlerde internet üzerinden sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz borç sorgulama işlemini her operatöre göre ayrı ayrı yapma imkanına sahipsinizdir. Sorgulama işleminizi AVEA, Turkcell ve Vodafone telefon hatlarından yapabilmektesiniz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz adımları takip ederek 3G borç sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

3G Borç Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Avea hattını kullanan bireylerimizin borç sorgulama işlemi için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamaları gerekmektedir. Açılan AVEA online işlemler sayfası üzerinden sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ekran üzerinden öncelikle telefon numaranız ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olduktan sonra, ‘Giriş’ butonuna basmanız gerekmektedir. Böylece AVEA borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

AVEA 3G Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Vodafone hattı üzerinden borç sorgulama işleminiz için öncelikle yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan online internet sayfasına girişiniz için sizden istenmekte olan telefon numaranız ve şifrenizi doğru ve eksiksiz bir biçimde ilgili yerlere girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Bu işlemlerinizden sonra ‘Giriş’ butonuna basmanız yeterli olacaktır. Sonrasında Vodafone borç sorgulama işleminizi uygulama üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Vodafone 3G Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Turkcell hattını kullanan bireyler için borç sorgulama işlemi için yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamaları gerekmektedir. Açılan ekran üzerinden ilk olarak TC kimlik numaranızı ve GSM numara ile sorgulama yada ad soyad ile sorgulama seçeneklerinden işlem yapmak istediğiniz seçeneği seçmeniz gerekmektedir.

Adsız

Ardından GSM numaranızı veya ad soyad bilgisini girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Bilgi girişlerinizi doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizden emin olduktan sonra, ‘Fatura Borcumu Sorgula’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra Turkcell borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Turkcell 3G Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.