Sorgulamalar artık tek çatı altında!

4A BANKA VE ADRES DEĞİŞİKLİĞİ

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza 4A banka ve adres değişikliği işlemini nasıl yapacağımızı anlattık. Tabi artık teknoloji gelişiyor, teknoloji geliştikçe de internet daha da gelişiyor ve daha da yaygınlaşıyor diyebiliriz. Durum böyle olunca da sorgulama, araştırma ve hesaplama gibi daha birçok işlem internet üzerinden rahatlıkla yapılabiliyor diyebiliriz. Bu işlemlerimiz ise eğitim, kamu kurumları ve daha birçok farklı yerden yapılan işlemlerdir. Bunların yanı sıra ise internet ortamında bizlerin en çok işine yarayan sistem kuşkusuz ki E-Devlet sistemidir. Bu sistemle beraber oturduğumuz yerden birçok sorgulama ve araştırma işini kolaylıkla yapabiliriz. Üstelik bu sistemde SSK banka ve adres değişikliği nasıl yapılacağını ise detaylı bir şekilde sizlere anlattık. Bu işlemi yapmak için ise tek yapmanız gereken aşağıda sizlere vermiş olduğumuz adımları eksiksiz bir biçimde uygulamaktır. Ayrıca adımların hemen altında da resimlerini bulabilirsiniz. Şimdi 4A banka ve adres değişikliği işlemi nasıl yapılır bakalım.

4A Banka Ve Adres Değişikliği Nasıl Yapılır ?

SSK banka ve adres değişikliği yapmak için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. Daha sonra ise bizlere bir E-Devlet şifresi gereklidir. Bu şifreyi ise PTT şubelerine giderek çok düşük bir miktar ödeyerek rahatlıkla alabilirsiniz. Ayrıca güvenliğiniz için almış olduğunu bu E-Devlet şifresini kimseyle paylaşmamaya özen gösteriniz. Bu E-Devlet şifresini diğer işlemler için de kullanabilirsiniz.

  • E-Devlet şifremizi aldıktan sonra ilk olarak açılan sayfa da kimliğimi doğrula kısmına tıklıyoruz.

8

  • Daha sonra ise ilk olarak TC kimlik numaramızı yazıyoruz ve ardından da E-Devlet şifremizi giriyoruz.

6

 

  • Son işlem olarak ise “sisteme giriş yap” butonuna tıklıyoruz ve böylece 4A Banka ve adres değişikliği işlemini başarıyla tamamlamış oluyoruz.

5

4A Banka ve Adres Değişikliği İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.