Sorgulamalar artık tek çatı altında!

4A EMEKLİ ÖDEME BİLGİLERİ

SSK yeni adı 4A kurumuna bağlı olan emekliler 4A emekli ödeme bilgileri işlemi ile aylık olarak maaş bilgilerine erişebilirler ve emekli maaşında olan kesilmeleri, değişiklikleri gibi durumları takip edebilirler. E-Devlet sitesi üzerinden pek çok kamu işlemimizi gerçekleştirebildiğimiz gibi 4A emekli ödeme bilgileri işleminizi de bu sistem üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında E-Devlet sitesi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz 4A emekli ödeme bilgileri işlemi hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

E-Devlet 4A Emekli Ödeme Bilgileri İşlemi Nasıl Kullanılır?

E-Devlet üzerinden 4A emekli ödeme bilgileri işlemini gerçekleştirmek çok kolaydır. Fakat çoğu işlemde olduğu gibi kimlik doğrulama sistemi içerisinde E-Devlet şifresi gereklidir. E-Devlet şifreniz bulunmuyorsa size en yakın PTT şubesine gidip kimliğinizle başvurarak 2 lira karşılığında size özel E-Devlet şifresi bir zarf içerisinde temin edebilirsiniz. 4A emekli ödeme bilgileri işlemi için yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız bağlantı adresine tıklayınız. “4A Emekli Ödeme Bilgileri” başlığı altında açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

4a emekli ödeme bilgileri

Ardından gelen sayfada T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz.

işgöremezlik ödeme2

Girdiğiniz bilgilerden emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

işgöremezlik ödeme3

4A emekli ödeme bilgileri işleminizi bu adımları uyguladığınız taktirde  gerçekleştirmiş olacaksınız. Böylelikle emekli maaşınızla ilgili detaylı bilgileri edinebilir değişiklikleri inceleme şansı bulabilirsiniz.

E-Devlet 4A Emekli Ödeme Bilgileri İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.