Sorgulamalar artık tek çatı altında!

4A/4B/4C MUAYENE KATILIM PAYI SORGULAMA

E-Devlet sitesi üzerinden pek çok işlemin yapılmaya başlanması ile birlikte artık kişilere gereksiz vakit harcamadan işlemlerini oturdukları yerden gerçekleştirebilme imkanı doğmuştur. Bu şekilde vatandaşların işlemlerini daha kolay halletmeleri ve kurumlarda gereksiz yoğunluğun azaltılması amaçlanmıştır. 4A/4B/4C muayene katılım payı sorgulama işlemi de E-Devlet sitesi üzerinden gerçekleştirilmesi sağlanan kolaylıklardan birisi olmaktadır. İnternet üzerinden gerçekleştirilebilen muayene katılım payı sorgulama işlemini çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlem için uygulamanız gereken adımlarla ilgili detaylı bilgiyi sizlerle yazımızın devamında paylaşacağız.

E-Devlet Sitesi Üzerinden 4A/4B/4C Muayene Katılım Payı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sitesi üzerinden 4A/4B/4C muayene katılım payı sorgulama işlemini nasıl yapacağınız konusunda detaylı bilgiyi sizlere vereceğiz. Bu işlem E-Devlet sitesi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir. E-Devlet sitesi üzerinden gerçekleştirilen çoğu işlemde olduğu gibi muayene katılım payı sorgulama işlemi içinde E-Devlet şifresi gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyorsa temin etmesi de oldukça kolay olduğunu bilmenizde fayda vardır. Şifreyi temin edebilmek için PTT şubelerine giderek kimliğinizle başvuru yapmalısınız. Sadece 2 TL karşılığında size özel bir zarf içerisinde şifrenizi edinebilirsiniz. E-Devlet sitesi üzerinden muayene katılım payı sorgulama işlemi için öncelikle yazımızın sonunda vermiş olduğumuz  bağlantı adresine tıklayınız. İlk gelen sayfa kimlik doğrulama işleminiz için ”Kimliğimi Şimdi Doğrula” yazan butona tıklayınız.

4A4B4C Muayene Katılım Payı Sorgulama İşlemi

Ardından gelen sayfada T.C. kimlik numaranızı ve PTT şubesinden aldığınız E-Devlet şifrenizi giriniz.

işgöremezlik ödeme2

Son olarak bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinize emin olduktan sonra ” Sisteme Giriş Yap” yazan butona tıklayınız.

işgöremezlik ödeme3

Adımları doğru uyguladığınız taktirde E-Devlet sitesi üzerinden 4A/4B/4C muayene katılım payı sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Sitesi Üzerinden 4A/4B/4C Muayene Katılım Payı Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.