Sorgulamalar artık tek çatı altında!

4B 6111 YAPILANDIRMA BORÇ BİLGİLERİ

Bu  yazımızda siz değerli okurlarımıza 4B 6111 yapılandırma borç bilgileri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Aslında anlattığımız bu işlem oldukça önemlidir. Ancak çok az kişi bu işlemi biliyor diyebiliriz. Bilenlerde bir yere kadar biliyor diyebiliriz. Ancak bu yazımızı okuduğunuz zaman BAĞ-KUR 6111 yapılandırma borç bilgileri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Vatandaşlarımızın bu işlemi yapmasındaki amacı borçlarının ne kadar olduğunu öğrenmek istemeleridir. Bu işlemi yapmak için yine E-Devlet sistemini kullanacağız. Tabi E-Devlet sistemi hem işlemlerimizi tamamlamamıza hız kazandırır hem de bizlere zaman tasarrufu sağlamaktadır. Bu işlemi yapmak için ise aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Ayrıca adımların hemen altlarında da resimlerini bulabilirsiniz. Şimdi BAĞ KUR 6111 yapılandırma borç bilgileri işlemi nasıl yapılır birlikte yapalım.

4B 6111 Yapılandırma Borç bilgileri Nasıl Yapılır ?

BAĞ-KUR 6111 yapılandırma borç bilgileri sorgulama işlemini yapabilmek için öncelikle yapmamız gereken aşağıdaki bağlantı adresine tıklamaktır. Daha sonra hemen en yakın PTT şubesine gidip bir E-Devlet şifresi almamız gereklidir. Bu şifre olmadan işlem yapamayız.

  • Şifremizi aldıktan  sonra ise ilk olarak yapacağımız işlem açılan sayfada kimliği şimdi doğrula yazan kısma tıklamaktır. Bu işlem ile beraber sistem bizi tanıyacaktır.

4

  • Daha sonra ise ilk olarak TC numaramızı ardından da E-Devlet şifremizi giriyoruz.

4

  • Hemen ardından da alt tarafta görmüş olduğumuz sisteme giriş yap butonuna tıklayalım. Bu işlemin de ardından 4B 6111 yapılandırma borç bilgileri işlemimizi bitirmiş oluyoruz.

5

4B 6111 Yapılandırma Borç Bilgileri İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.