Sorgulamalar artık tek çatı altında!

4B (BAĞ-KUR) GÜNLÜK KAZANÇ BEYANI GİRİŞİ

İnternet üzerinden birçok sorgulamamızı yapabildiğimiz gibi SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı ile ilgili de birçok işlemimizi yapabilmekteyiz. Sosyal Güvenlik Kurumu, bu kurumlarla ilgili sorgulamalarımızı yapabilmemiz için birçok uygulamayı sistem sokmuştur. Bunlardan bir tanesi de 4B (BAĞ-KUR) günlük kazanç beyanı girişidir. Bu işlemi E-Devlet sistemi üzerinden basit bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için bir E-Devlet şifrenize ihtiyaç bulunmaktadır. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden 2 TL karşılığında edinebilirsiniz. E-Devlet şifreniz ile, E-Devlet sisteminde bulunan birçok kurum ve kuruluş ile ilgili sorgulamalarınız yapabilirsiniz. E-Devlet bünyesinde 22 adet devlet kurumunu ve kuruluşunu barındırmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden 4B (BAĞ-KUR) günlük kazanç beyanı girişi işleminizi nasıl yapacağınızı yazının devamında kısaca anlattık. Anlattıklarımızı takip ederek sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

4B (BAĞ-KUR) Günlük Kazanç Beyanı Girişi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulamanızı yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken işlem yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklamaktır. Bu link sizi ilgili sayfaya yönlendirecektir. Açılan sayfada kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklamanız gerekecektir. Bu butona tıklayınız.

3

Daha sonra açılacak olan sayfada ise sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bunları doğru bir şekilde girerek kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştiriniz. Bu işlemlerden sonra yapmanız gereken tek işlem ise sisteme giriş yap adlı butona tıklamak olacaktır. Bu butona da tıkladıktan sonra açılan sayfadan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

2

4B (BAĞ-KUR) Günlük Kazanç Beyanı Girişi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.