Sorgulamalar artık tek çatı altında!

4B BANKA VE ADRES DEĞİŞİKLİĞİ

Teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişim gösteriyor ve bu gelişim çerçevesinde de işlemlerimiz artık internet üzerinden yapılabiliyor. Durum böyle olunca da sorgulama, araştırma ve hesaplama gibi daha birçok işlem internet üzerinden rahatlıkla yapılabiliyor diyebiliriz. Bu işlemlerimiz ise eğitim, kamu kurumları ve daha birçok farklı yerden yapılan işlemlerdir. Tabi internet ortamında birçok sistem bulunmaktadır. Bu sistemlerden biriside E-devlet sistemidir. Bu sistem bizlerin herhangi bir işlemi yaparken aşırı derece de kolaylık sağlar eskisi gibi sıra bekleme derdini ortadan kaldırır. Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza 4B banka ve adres değişikliği işlemleri nasıl yapılır anlattık. Bu işlemimizi de artık birçok işlemde olduğu gibi internet üzerinden rahatlıkla halledebiliriz. Şimdi 4B banka ve adres değişikliği işlemimizi nasıl yapacağımızı sizlere anlatalım. Bu işlem için tek yapmanız gereken aşağıda sizlere vermiş olduğumuz adımları uygulamaktır. Ayrıca adımların hemen altında da resimlerini bulabilirsiniz.

4B Banka ve Adres Değişikliği Nasıl Yapılır ?

Bu işlemi yapmak için siz değerli okurlarımızın öncelikle bir E-Devlet şifresine ihyacı vardır. Bu şifreyi ise PTT şubelerine giderek çok düşük bir miktar ödeyerek rahatlıkla alabilirsiniz. Ayrıca güvenliğiniz için almış olduğunu bu E-Devlet şifresini kimseyle paylaşmamaya özen gösteriniz.

  • Şifremizi aldıktan sonra ilk olarak yapmamız gereken aşağıda bağlantı adresine tıklamaktır. Açılan sayfada kimliğimi şimdi doğrula butonuna tıklayınız.

6

  • Daha sonra ise TC kimlik no ve almış olduğumuz E-Devlet şifremizi yazıyoruz.

6

 

  • Son işlem olarak da “sisteme giriş yap” butonuna tıklıyoruz ve böylece 4B banka ve adres değişikliği işlemini başarıyla tamamlamış oluyoruz.

5

4B Banka ve Adres Değişikliği İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.