Sorgulamalar artık tek çatı altında!

4C EMEKLİLİK İŞLEMLERİ EVRAK TAKİBİ

Emeklilik kişilerin hizmet süresi boyunca yorulması durumunda artık dört gözle beklediği bir durumdur. Belli yaştan sonra emeklilik üçün gün sayılır. Kişiler çalışma hayatı boyunca verdikleri emeğin karşılığını almak ister. E-Devlet sitesi üzerinden pek çok kamu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Emeklilik başvurusu yaptığınız taktirde işlemlerinizin kontrolü çok kolaydır. Artık emeklilik için evrak takibinizde internet üzerine taşınmıştır. Her geçen gün artan internet kullanım oranı online olarak yapılan işlemlerinde artmasını sağlamıştır. E-Devlet sitesi üzerinden 4C emeklilik işlemleri evrak takibi ile evraklarınızın takibini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Emekli Sandığı kurumuna bağlı iseniz evrakların kontrolünü emeklilik işlemleri evrak takibi adıyla yapılabilmektedir. E-Devlet emeklilik işlemleri evrak takibi işleminizi nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda yazımızın devamında detaylı bilgileri vereceğiz.

E-Devlet Sitesinden Üzerinden 4C Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet Emekli Sandığı emeklilik işlemleri evrak takibi işleminiz için E-Devlet sitesi üzerinden gerçekleştirilen çoğu işlemde olduğu gibi E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. E-Devlet şifresini PTT şubesine gittiğiniz zaman kimlik bilgilerinizle gidip başvurduğunuzda 2 lira karşılığında zarf ile alabilirsiniz. E-Devlet şifreniz size özel bir şifredir. E-Devlet emeklilik işlemleri evrak takibi işleminiz için yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

4cemeklilik işlemleri evrak takibi

Ardından kimliğinizi doğrulamak için T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz.

işgöremezlik ödeme2

E-Devlet 4C emeklilik işlemleri evrak takibi işleminiz için girdiğiniz bilgileri kontrol edip “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

işgöremezlik ödeme3

Bu adımları uyguladığınız taktirde E-Devlet 4C emeklilik işlemleri evrak takibi işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

E-Devlet Sitesi Üzerinden 4C Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.