Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AKBANK BORÇ SORGULAMA

Çağımızın bizlere sunmuş olduğu imkanlardan birisi de vakit kaybetmeden internet üzerinden yapmış olduğumuz işlemlerdir diyebiliriz. İnternet üzerinden yapmış olduğumuz işlemler sayesinde kurumlara giderek, uzun kuyruklarda bekleme sorunu da ortadan kalkmaktadır.

Bu çerçeve içerisinde bankalar da müşterilerine internet üzerinden online hizmet vererek müşteri memnuniyetini artırmayı planlamaktadırlar. Akbank bankasını kullanan vatandaşlarımız da işlemlerini internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. Bu yazımızda sizlere Akbank borç sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler ile birlikte sizlerde Akbank üzerinden borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Akbank direkt uygulaması üzerinden yapacak olduğunuz işleminiz için sizlere verecek olduğumuz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Akbank Borç Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Akbank kredi kartı borç sorgulama işleminizi yapmak için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan Akbank sayfası üzerinden öncelikle ‘bireysel’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Ardından karşınıza çıkan yeni sayfa ile birlikte, isterseniz müşteri numaranız ile giriş yapabilirken, dilerseniz kredi kartı numaranız ile de giriş işleminizi yapabilmektesiniz.

Müşteri numaranız ile giriş yapmak için, görmüş olduğunuz ekran üzerine müşteri numaranızı ve Akbank direkt şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Kredi kartınız ile giriş yapmanız için ise, sizden istenmekte olan kredi kartı numaranızı ve kartınızın son kullanma tarihini ilgili yerlere yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Bilgi girişlerinizi doğru ve eksiksiz yaptığınızdan emin olduktan sonra, Akbank borç sorgulama işleminiz için ‘Giriş’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra, Akbank borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz aynı sistem üzerinden ödeme işleminizi de yapabilirsiniz.

Akbank Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.