Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Akbank Kredi Başvuru Sorgulama

Bankacılık sektörünün ileri gelen firmalarından Akbank, müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarına göre kredi seçenekleri sunmaktadır. İnsanlar, günlük hayatlarında, kısa veya uzun vadeli planlarını gerçekleştirebilmek için paraya ihtiyaç duyarlar. Yeterli paraları bulunmadığı zaman Akbank gibi müşterileriyle yakından ilgilenen bir bankayı tercih ederler. Akbank, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ihtiyaç kredisi hizmeti vermektedir.

Üstelik, Akbank müşterisi olmanıza dahi gerek olmadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz! Akbank, müşterisi olsun olmasın tüm vatandaşlar için oldukça geniş bir kredi hizmeti sunmaktadır. Evlenmek isteyene evlilik kredisi, araba almak isteyene araba kredisi, iş kurmak isteyene ticaret kredisi, ev almak isteyene konut kredisi, ihtiyacı olan ihtiyaç kredisi gibi bir çok seçeneği bünyesinde barındıran Akbank, daima uygun kredi faiz oranları sunmaktadır.

Başvurunuzu yaptıktan sonra kolay bir şekilde kredi başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Akbank kredi başvuru sorgulama işleminin detayları için okumaya devam etmeniz gerekmektedir.

Akbank Kredi Başvuru Sorgulama

Kredi başvurunuzu yaptıysanız, banka şubesi ile irtibata geçebilir, birebir yada telefon üzerinden yapılacak görüşmeden banka şubesine TC Kimlik Numaranızı vererek, kredi durumunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kredi başvurunuzun sonucunu öğrenebilmek için olarak bilinen, telefon bankacılığını 444 25 25 yada 0850 222 25 25 numaralı Akbank Müşteri Hizmetleri telefonlarından birini arayabilir ve sorularınız cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu görüşmelerde Kredi Kayıt Numarasını veya Tc Kimlik Numaranızı vermeniz yeterli olacaktır.

Size en yakın Akbank şube ve ATM’lerini öğrenebilmek için TIKLAYINIZ!

Başvurum Nerede?

Akbank tarafından geliştirilen bu uygulama kredi başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilmeniz için oldukça kolay ve basit bir yöntemdir ve bu özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Akbank kredi başvurunuz öğrenmek istiyorsanız endişe etmenizi gerektiren hiçbir şey yok. Akbank kredi başvurularınızın hangi aşamada olduğunu merak ediyorsanız, “Başvurum Nerede?” seçeneğini kullanarak, tüm kredi ve kredi kartı başvuru süreçlerini ayrıntılı olarak takip edebilirsiniz. Yenilikçi yapısını günden güne geliştirmeye devam eden Akbank’ın sunduğu bir başka kolaylık olan “Başvurum Nerede” uygulamasına Akbank.com web adresinden yada Akbank Direkt İnternet’ten erişim sağlayabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzun ne durumda olduğunu, hangi aşamada veya ne tür süreçlerden geçtiğini merak ediyorsanız yapmanız gereken tek bir şey var. “Başvurum Nerede?” seçeneğine tıklayın ve Akbank Direkt’e girerek gerekli tüm bilgilere rahat ve kolay bir şekilde ulaşın. Akbank’ın bünyesinde bulunan, Axess, Fish, Wings ve Free kredi kartı başvurularının yanı sıra, taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi gibi bireysel kredi başvurularınızın da hangi aşamada olduğunu öğrenmek için tek yapmanız gereken, “Başvurum Nerede?” butonuna tıklamak. Ayrıca, “Başvurum Nerede?” butonuna tıkladıktan sonra, “Teslimat” alt başlığı altında kredi kartı ile ilgili kurye teslimat bilgilerini de görüntüleyebilir, gerekli detaylara ulaşabilirsiniz.

Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak yada doğruca başvurunuzun hangi aşamada olduğunu Müşteri yada TC Kimlik Numaranız yada Kredi Kartı Numaranız ile beraber Akbank Direk Şifrenizi girerek öğrenmek isterseniz aşağıda verilen bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Örneğin TC kimlik numaranızla sorgulama yapacak olursanız bankaya kredi kullanırken vermiş olduğunuz telefon numarasına doğrulama mesajı gelecektir. Alttaki kutucuğa gelen SMS numarasını girerek aşamanın nerede olduğunu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu sorgulamaları resmi web sitesinden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Lütfen şifrenizi ve kimlik bilgilerinizi bir başkasıyla paylaşmayınız.

Başvurum Nerede Hizmeti Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ!

Akbank Direkt Şifresi Almak için TIKLAYINIZ!

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sorgulama için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.