Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ANKARA SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Günümüzde internetin yaygın olarak kullanılıyor olması ile birlikte birçok uygulama da hayata geçirilmiştir. Artık yapmak istediğimiz birçok işlemi internet üzerinden tek tıkla yapabiliyoruz. Böylelikle zamandan büyük oranda tasarruf sağlanmaktadır. Aynı zamanda kurumlara gitmeden bu işlemler yapıldığından kurumda oluşan kalabalığın önüne geçilmiştir. Bunun sonucunda verimli çalışma ortamına dönüşen kurumlar insanlara daha iyi hizmet vermektedirler. Ankara Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi de internet üzerinden yapılan işlemler arasındaki yerini almıştır.

Ankara Sigorta 1936’dan beri hizmet veren bir sigorta şirketi olup %100 Türk sermayesi ile sigorta sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur. Birçok alanda sigorta işlemleri olan bu kurumda kaza ve hasarlara yer verilmektedir. Ankara Sigorta’nın kendisine ait olan internet sitesi üzerinden birçok işlem yapıldığı gibi hasar dosya sorgulama işlemi de kolaylıkla kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizlere bu işlemi nasıl yapacağınız hakkında ayrıntılı bilgileri anlattık. Vermiş olduğumuz bu bilgileri takip ederek kısa bir süre içerisinde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ankara Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılmaktadır ?

Bu işlem Ankara Sigorta’nın kendine ait olan internet sitesi üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. İlk olarak bu işlemin yapılacak olduğu sayfaya yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılacak olan ekranda sizden poliçe no ve dosya no istenmektedir. Bu bilgilerin doğruluğundan emin olarak gerekli yerlere yazdıktan sonra ‘sorgula’ yazılı kutucuğun üzerine tıklanması gerekmektedir. Bu işlemin arkasından karşınıza çıkcak olan ekranda hasar dosyanıza ayrıntılı bir şekilde ulaşmış olacaksınız.

Adsız

Böylelikle Ankara Sigorta hasar dosya sorgulama işleminizin sonunda kısa bir süre içerisinden gelmiş oluyorsunuz.

Ankara Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ ! 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.