Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AÖF Sınav Soruları

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’ne yeni kayıt olan veya kaydını yenileten öğrenciler Güz ve Bahar dönemlerinde her dönem 1 tane ara sınav ve 1 tane dönem sonu sınavı olmak üzere yılda 4 (dört) sınava girmektedir. Açıköğretim sistemi bu sınavlara girmek için herhangi bir derse girme gibi bir zorunluluğu olmayan bir sistemdir. Bu nedenle sınavlara girip, geçer not almak öğrencileri okudukları bölümden mezun etmeye yetecektir. AÖF sınav soruları ve AÖF sorularının cevapları bölümü sayesinde öğrenciler girdikleri sınavın soru ve cevaplarına ulaşabilirler.

Daha önceki zamanlarda sınav sonuçları için internet adreslerine girme zorunluluğu vardı. Ancak günümüzde elektronik posta yöntemiyle bu gibi işlemler oldukça kolay bir halde öğrenilebilmektedir. Açıköğretim fakültesi öğrencileri sınav sonuçlarını da artık internet üzerinden kolayca öğrenebilmektedir. Yeni uygulamada sınav sonuçları okulun uyguladığı bir sistem ile öğrencilerin e-posta adreslerine iletilmektedir.

AÖF Sınav Sorularına Nereden Ulaşılır?

AÖF sınav sorularına ve cevaplarına size vereceğimiz link sayesinde ulaşabilirsiniz.. Bu sayfadaki “Oturum Açmak İçin Tıklayınız” seçeneğine tıklayınız. Eğer sisteme kayıtlı değilseniz sisteme giriş yapmanız mümkün değildir. Şifrenizi unuttuysanız “Şifremi Unuttum” seçeneğine veya “Tek Kullanımlık Kod ile oturum açmak istiyorum” seçeneğine tıklayıp, tek kullanımlık bir kod edinmeniz gerekmektedir. Kod edinmek için de “Kod edinme isteğinde bulunun” seçeneğine tıklayınız. Kod edinmeniz için açılacak olan sayfada bulunan ilgili yerlere bilgilerinizi yazdıktan sonra tek kullanımlık kodunuzu ekranda yazmış olduğunuz telefon numarasında kısa mesaj olarak görebilirsiniz.

Eğer açıköğretim sisteminde öğrenci kaydınız bulunuyorsa sizden istenen sisteme kayıtlı T.C. kimlik numarası veya E-Posta adresi bölümünü doldurduktan sonra sisteme kayıtlı olan şifrenizi yazıp “Oturum Aç” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra işleminizi ilgili alandan seçerek gerçekleştirebilirsiniz.

AÖF Sınav Soruları Giriş Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.