AÖF Sınav Yeri Sorgulama | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AÖF Sınav Yeri Sorgulama

Açıköğretim, İktisadi ve İşletme Fakültelerinde öğrenciler güz ve bahar dönemlerinde ara sınav-dönem sonu olmak üzere yeni kayıt yaptıran ve daha önceden kayıtlı olan öğrenciler 4 sınav üzerinden sorumludurlar. Dönemler başlamadan önce Akademik Takvim üzerinden sınav tarihleri belirlenmektedir.

Sınava çok kısa bir süre kalmasının ardından Anadolu Üniversitesi üzerinden sınav tarihinden bir hafta önce sınava gireceği il, ilçe, bina, sıra, sınav tarihi ve saati hakkında ayrıntılı bilgi veren sınav giriş belgeleri hazırlanmıştır. Bu belgeler posta yoluyla öğrencilere gönderilmeyip internet üzerinden kendi bilgi portalını kullanarak erişmeleri sağlanmıştır. Bu giriş belgelerinin çıktısı da aynı sistem üzerinden alınabilmektedir.

AÖF Sınav Yeri Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sınav giriş belgeleri AÖF bürolarından alınabileceği gibi Anadolu Üniversitesi’ne bağlı internet sitesi üzerinden de online olarak ulaşılabilmektedir. Yazımızın sonunda AÖF sınav yeri sorgulama için siteye yönlendirme linki ekledik. Kullandığınız link sonunda önünüze gelecek olan sayfa aşağıdaki gibi olacaktır. Ok işareti ile gösterilen kısımdan AÖF öğrenci işlemlerine ulaşmış olursunuz.

aaaaaaa1

Daha sonrasında yönlendirildiğiniz sayfada öğrenci sistemine giriş yapabileceğiniz araç çubuğunu görmüş olacaksınız. Resimde gösterilen kısımdan giriş sayfasına ulaşınız.

af

Son olarak TC kimlik numaranız ya da e-posta adresiniz sayesinde bürolarından kayıt esnasında veya daha sonra edindiğiniz şifrenizi kullanarak öğrenciye ait AÖF sınav yeri sorgulama sayfasına erişmiş olursunuz.

aoff

AÖF Sınav Yeri Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.