AÖF SINAV YERLERİ | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AÖF Sınav Yerleri

Açık öğretime kayıtlı olan öğrenciler güz dönemindeki sınavlarına 12 13 Aralık tarihlerinde gireceklerdir. Birçok öğrencinin beklemekte olduğu sınav yerleri bilgisi ise, geçtiğimiz günlerde Anadolu Üniversitesi tarafından sizlerin erişime açıldı.

Bu yazımızda ise sizlere AÖF sınav yerlerinizi nasıl öğrenebileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında sizlere verecek olduğumuz bu bilgileri ve adımları takip ederek sizlerde sınav yer bilginizi kolaylıkla edinebilirsiniz.

AÖF Sınav Yerleri Nasıl Öğrenilir?

AÖF sınav yerleri bilginiz için ilk olarak yazımızın sonunda sizler için paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız.

Açılan Anadolu Üniversitesi sitesi üzerinden ilk olarak ‘Açıköğretim’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Bunun ardından değişecek olan ekran ile birlikte ‘Giriş Yap’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Bu işleminizden sonra ise, sizlerden TC kimlik numaranız veya E-Posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Ardından ise, şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Ayrıca şifrenizi unutmanız veya diğer şifre ile ilgili işlemlerinizi yine bu sayfa üzerinden gerekli olan bilgilerinizi girmeniz ile birlikte yapabilirsiniz.

Adsız

Bu bilgi girişlerinizden sonra ise, sisteme giriş yaparak gerekli olan bilgilerinizi tekrar girmeniz ile birlikte sınav yerinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca sınava girmek için ihtiyacınız olan ‘Sınav Giriş Belgesi’ni de edinebilir ve yazdırabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapmış olduğunuz bu işlemlere ek olarak ise, Anadolu Üniversitesi AÖF bürolarına giderek de yine sınav yerinizi öğrenebilir ve sınav giriş belgenizi edinebilirsiniz.

Sınava girecek olduğunuz binayı, sınavdan birkaç gün önce ziyaret etmeniz de fayda vardır. Ayrıca sınav saatine 1 saat kala, sınav yerinizde bulunmanız da gerekmektedir.

AÖF Sınav Yerleri İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

 • Fatmatulzehra 7 Aralık 2015 21:49

  Herkeze zihin acikligi diliyorum
  insallah guzel puanlar aliriz

 • sedri akgün 11 Aralık 2015 13:19

  sayın yetkili
  2015-2016 güz dönemi sınava başvuru belgemi çıkarmak isterken bana pasif öğrenci olduğum yazılmaktadır.oysa ders kaydımı yapmıştım yardımlarınızı ivedilikle bekler iyi çalışmalar dilerim.

 • Kerim 11 Aralık 2015 13:37

  aöf kadar berbat bi kurum daha gelmemiştir sanırım şifre göndermezler şifre almak için her yolu denersin ne telefona bakarlar ne internet sitesinden yanıt alabilirsin tam anlamıyla göstermelik ve para için çalışıyolar

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.