Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ARAÇ MUAYENE RANDEVU SORGULAMA

Aracınızın trafiğe çıkması için belli bir muayene süresinden geçmesi gerekmektedir. İşte bu muayene tarihini nereden öğreneceğiniz hakkında bu sayfada sizlere bilgi verilecektir. Sizde araç muayene randevu tarihini öğrenmek için sorgulama yapmak istiyorsanız bu yazımızı okumanız faydanıza olacaktır.

Araç Muayene Randevu Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Araç muayene randevu sorgulama işlemini iki farklı yoldan yapabilirsiniz. İlk olarak TÜVTÜRK sistemi üzerinden şifresiz olarak muayene randevu sorgulama işlemini yerine getirebilirsiniz. Bu yoldan sorgulama yapmak için ilk olarak sorgulama yapacağınız aracın plakasını daha sonra ise şehrinizi ilgili alanlara girdikten sonra devam butonuna tıklayarak sorgulama işleminizi yerine getirebilirsiniz.

Adsız

TÜVTÜRK Sistemi Üzerinden Araç Muayene Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

  • İkinci yol olarak E-Devlet sistemi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak aşağıda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada kimliğimi şimdi doğrula butonuna basınız. Daha sonra açılacak olan sayfada TC kimlik numarası ve E-Devlet şifrenizi ilgili alanlara giriniz. Şifresiz olarak E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapamazsınız. E-Devlet şifresini size en yakın PTT şubesinden temin edebilirsiniz.

1

E-Devlet Sistemi Üzerinden Araç Muayene Randevu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.