ARAS KARGO TAKİP SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ARAS KARGO TAKİP SORGULAMA

Günümüzde de internetin kullanıldığı kapsama alanları oldukça genişlemiştir. Sağlık alanından, bankacılık alanına kadar aklınıza gelebilecek olan birçok alanda internetin bizlere sağladığı faydalardan yararlanmak mümkündür. Bu hızla gelişen ve sürekli olarak büyüyen internet ağını kullanmak bizim için aşırı kolaylık sağlamaktadır.

Günümüzün gelişen sektörlerinden biri de kargoculuk sektörüdür. Kargo şirketleri sayesinde herhangi bir ürünü zahmetsiz bir şekilde bir yerden bir yere göndermek oldukça basit. Kargo şirketlerinin kullanıma sundukları resmi internet siteleri sayesinde kargo işlemlerinizi bu siteden yapmanız mümkün. Bu büyük ve modern kargo şirketlerinden biri de Aras Kargo. Aras Kargo kullanıcılarına sunduğu hizmet ile memnuniyette sınır tanımıyor. Kullanıma açık olan resmi internet sitesi üzerinden Aras Kargo takip sorgulama işlemi ile göndermiş ya da gelecek olan kargonuzun durumu ve o anda nerede olduğunu takip edebilirsiniz.Aras kargo takip sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Aras Kargo Takip Sorgulama İşlemini Nasıl Yaparım?

Siz vatandaşlar olarak da oturduğunuz yerden Aras Kargo takip sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Büyük bir pratiklikle kısa bir zaman dilimi içinde bu işlemi yapabilirsiniz. Üstelik bu işlemleri gerçekleştirmek için sizlerin ilgili kuruma gitmenize gerek kalmamış oluyor. Aşağıda yer vermiş olduğumuz görseldeki gibi kargo takip numaranızı ilgili alana girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

aras kargo

Kargo takip numaranızı sisteme girdikten hemen sonra kargonuzun nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizler de sizler için bu uygulamaya girmek için kullanacağınız linke aşağıda yer verdik. Bu linke tıklayarak Aras Kargo takip sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aras Kargo Takip Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Aras Kargo Hakkında

1979 yılında Celal Aras tarafından Aras  Dağıtım ve Pazarlama şirketi kurulmuştur. Dağıtım gücünün farkedilmesi ile taşımacılık için kullanılmaya başlanmıştır. 1989 yılında Aras Kargo faaliyete geçmiştir.Aras Kargo kuruluşundan günümüze kadar hizmet kalitesi oldukça değiştirmiş ve geliştirmiştir.

Aras Kargo günümüzde 13 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 825 şube, 3320 araçlık filosu ve 12 bin kişilik uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin en gelişmiş kargo şirketlerinden biri olan Aras Kargo, mobil servislerle hizmetinin sınırlarını genişletmiştir. Aras kargo Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde 1,500’den fazla yerleşim yerine hizmet etmektedir. Aras Kargo ile ilgili işlemleriniz için Aras Kargo internet sayfasından yardım alabilirsiniz.

Aras Kargo Teslimat Süresi

Aras Kargo ile göndermek istediğiniz bir ürün için belirli teslimat süreleri bulunmaktadır. Gönderdiğiniz eşya  0-600 km arasında mesafeler için 1 günde, 600 km üstündeki mesafeler için ise 2 günde teslim edilir. Standart hizmet dışında kalan alanlarda, haftanın belirli olan günlerinde teslimat yapılmaktadır. Teslimat yapılan alanlar ya da yerleşim birimleri mobil alan olarak tanımlanabilir. Mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilir.

Aras kargo hava taşımacılığı da yapmaktadır. Aras Uçak hizmeti sayesinde göndermek istediğiniz ürünleri 2 günde değil de 1 günde gönderebilirsiniz. Aras Uçak ile ilgili bilgiyi şubelerden ya da 4442552 numaraları çağrı merkezinden alabilirsiniz.

Aras Kargo ile teslim süresi 24 saati aşmayan illerde ertesi sabah saat 10’a kadar teslimat sağlanmaktadır. Aras Kargo ile gönderdiğiniz ürünlerin Kargo Takip uygulaması ile takibini yapabilirsiniz. İnternet üzerinden kargonuzun yerini ve tahmini ne kadar sürede size ya da göndermek istediğiniz kişiye ulaşabileceğini görebilirsiniz.

Aras Kargo Fiyat Hesaplama

Aras Kargo ile göndermek istediğiniz eşyanın boyutuna göre fiyat hesaplaması olmaktadır. Göndereceğiniz eşyanın kutusuna göre 5 farklı çeşit ölçü bulunmaktadır. Kutular için Nanobox, Minibox, Maxibox, Megabox olmak üzere 5 farklı ebatta kutu hazırlanmaktadır. Ayrıca kutunun cinsine göre de fiyat farklılığı bulunmaktadır. Karton koli ve ahşap koli olmak üzere kutunun yapıldığı maddenin cinsi de farklılık göstermektedir.

Aras Kargo ile göndermek istediğiniz ürün için ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini internet üzerinden hesaplayabilirsiniz. Aras kargo internet sayfası üzerinden Aras Kargo fiyat hesaplama işlemi yapabilirsiniz. Aras kargo ücret hesaplama sistemi için öncelikle Aras Kargo internet sayfasına giriş yapmalısınız. Sonrasında Ücret Hesapla seçeneğine tıklayınız. Yurtiçi ve Yurtdışı seçeneklerinden birini seçiniz. Kargo ile göndermek istediğiniz ürünün çıkış ilini, varış ilini ve ana hizmet seçeneğini işaretliyiniz. Sonrasında göndermek istediğiniz ürün için Desi/KG giriniz. Ürünler seçeneği altında kargonuz için kutu özelliklerini giriniz. Ve son olarak kargonuzun teslimi ile ilgili ayrıntılı bilgi için ilgili kutucuğu işaretleyiniz. Sorgula butonuna tıkladığınızda Aras Kargo fiyat hesaplama işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Aras Kargo fiyat hesaplama işleminizi internet üzerinden yapabileceğiniz gibi Aras Kargo şubelerini ziyaret ederek de ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

Aras Kargo Türkiye genelinde hizmet veren bir kargo şirketidir. Aras Kargo şubelerinin çalışma yani mesai saatleri hafta içi günler için Pazartesiden Cuma gününe kadar 8.30 ile 18.00 arasındadır. Hafta sonu ise Cumartesi günü 8.30 ile 13.00 arasında Aras Kargo şubeleri hizmet vermektedir. Pazar günleri ise tüm Aras Kargo şirketleri kapalıdır. Aras Kargo şirketi tarafından belirlenmiş olan çalışma saatleri arasında istediğiniz Aras Kargo şubesi ile iletişime geçebilir ve ürününüzü teslim edebilirsiniz.Aras Kargo ile iletişime geçmek için Aras Kargo internet sayfasından destek alabilirsiniz. Aras Kargo internet sayfasından yararlanabildiğiniz gibi Aras Kargo Çağrı Merkezini arayabilir ve Aras Kargo şubelerini görebilirsiniz.

Aras Kargo Şubeleri

Aras Kargo Türkiye genelinde hizmet veren ve şubelerini her geçen gün arttıran oldukça gelişmiş bir taşımacılık şirketidir. Aras Kargo ile ürününüzü istediğiniz şehirden istediğiniz şehire gönderebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde,ilçede Aras Kargo olup olmadığını bilmiyorsanız ya da Aras Kargo’nun nerde olduğunu bilmiyorsanız ve iletişim bilgilerine ulaşmak istiyorsanız bu oldukça basit bir işlemdir.

Arasş Kargo şubelerini görmek için Aras Kargo internet hizmetinden yardım alabilirsiniz. Aras Kargo internet sayfası üzerinden Aras Kargo şubelerini görmeniz mümkündür. Aras Kargo şubelerinin isimlerini,adreslerini,iletişim bilgilerini öğrenmek istiyorsanız Aras Kargo internet sayfasına giriş yapmalısınız. İnternet sayfası üzerinden il,ilçe ve şube adı seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz ildeki şubelere ya da ismini bildiğiniz şubenin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aras Kargo ile ilgili ulaşamadığınız şubeler için Aras Kargo çağrı merkezini arayabilirsiniz. 444 25 52 numaralı çağrı merkezini ararsanız Aras Kargo ile ilgili her türlü sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Aras Kargo Şikayet

Aras Kargo ile ilgili olarak sorun yaşadığınızda şikayet hattı ile şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür. Aras Kargo şikayet ile Aras Kargo ile yaşamış olduğunuz sorunları belirterek tekrar olmasını engelleyebilirsiniz. Aras Kargo Çağrı Merkezi’nden yardım alarak hizmet ile ilgili her türlü sorunlarınızı belirtebilirsiniz. 444 25 52 numaralı telefondan hafta içi günlerde hizmet alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi’ni aradığınızda; gönderinizin son durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz, gönderinizin teslim alınması için bilgi verebilirsiniz,teslimat süreleri ve teslimat ücretleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz,hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Aras Kargo ile ilgili şikayetlerinizi Çağrı Merkezinden ya da internet üzerinden bildirebilirsiniz.

Aras Kargo, müşteri şikayetlerini tüm kanallardan alır,müşteriye şikayetinin alındığını belirtir,müşteri şikayeti kayıt edilir,şikayet analizi yapılır,çözümü için plan yapılır,eğer çözülmesi mümkün ise gerekli işlemler yapılır, eğer çözümü mümkün değilse bilgi toplama ve araştırma aşaması devam eder,sonucunda sorun çözülür ve müşteriye bilgi verilir. Kargo şikayeti ile ilgili takibinizi, şikayeti yaptığınız kanaldan yapabilirsiniz. Eğer kargo takip numaranızı kullanırsanız  Aras Kargo takip sorgulama işleminiz kolaylaşır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri ile Aras Kargo ile ilgili merak ettiklerinizi,sorunlarınızı, önerilerinizi ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Aras Kargo Müşteri Hizmetleri, size bir telefon kadar yakın olmayı amaçlamaktadır. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak size yardımcı olmaya çalışan Aras Kargo Müşteri Hizmetleri, sizin talep ve önerilerinizi dinler ve çözüm üretmeye çalışır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için 444 25 52 numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz. Aynı zamanda Aras Kargo internet sitesinde bulunan Bize Ulaşın bölümüne girerek, formu doldurabilirsiniz.

Aras Kargo İletişim

Aras Kargo ile ilgili merak ettiklerinizi ve sorunlarınızı Aras Kargo ile paylaşabilirsiniz. Aras Kargo ile iletişime geçmek istiyorsanız, Aras Kargo şubelerine gidebilirsiniz. Aras Kargo şubelerinin yerini bilmiyorsanız internet üzerinden öğrenmeniz mümkündür. Aras Kargo internet sitesi üzerinden ilinize ve ilçenize göre Aras Kargo şubesinin adresini görebilirsiniz. Aras Kargo şubesinin nerde olduğunu, telefon numarasını bu sistem ile öğrenebilirsiniz. Aras kargo iletişim bilgileri için Aras Kargo internet sitesine giriş yapmalısınız. Aynı zamanda Aras Kargo Çağrı Merkezini yani 444 25 52 numarayı arayarak yardım alabilirsiniz. Aras Kargo internet sitesi üzerinden İletişim başlığı altındaki Aras Kargo ile ilgili ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.