Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ATO BORÇ SORGULAMA

Ankara Ticaret Odası (ATO)’ya bağlı olarak ticaret faaliyeti yapıyor ve ATO’ya borcunuzun olup olmadığını merak ediyorsanız yazımız size bu konuda yardımcı olacaktır. Eğer sizde ticari faaliyet görüyor ve ATO’ya borcunuzun varlığını merak ediyorsanız ATO borç sorgulama uygulaması ile artık borcunuzu öğrenebilirsiniz. Borcunuzu öğrenmek için tek yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklamak olacaktır. Linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada yazımızda yer alan adımları sırası ile takip ettikten sonra artık sizde Ankara Ticaret Odası borç sorgulama işlemini yerine getirebilirsiniz.

ATO Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada aidat tarifeleri için tıklayınız ve borç sorgulama ve ödeme için tıklayınız bölümleri karşınıza çıkacaktır. Bu sayfada borç sorgulama ve ödeme için tıklayınız alanına tıklayınız. Bu alana tıkladıktan sonra borç sorgulama için ilk adımı yerine getirmiş olacaksınız.

4

İkinci adım olarak açılacak olan sayfada sizden istenilen bilgileri girmeniz gerekecektir. Sizden istenilen bilgiler ise işlem yapan kişinin TC kimlik numarası, Firma ticaret sicil numarası ve firma vergi numarasıdır. Bu bilgilerin yanında kutucuk içinde kırmızı şekilde yazılı olan harf ve rakamları resim doğrulama kodu yazan alana giriniz. Tüm bu istenilenleri eksiksiz olarak yerine getirdikten sonra giriş butonuna basarak ATO borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

55

ATO borç sorgulama işlemlerinizi rahat ve kolay bir şekilde yerine getirmek için alt kısımda yer alan linke tıklayınız ve yukarıda anlatılanları sırası ile yerine getiriniz. Bu işlemleri yerine getirdikten sonra borç sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ATO Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.