Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AVEA BORÇ SORGULAMA

Teknolojinin giderek ilerlediği günümüzde merak ettiğimiz birçok şeyi internet üzerinden öğrenebiliyoruz. Yeri geliyor sorularımızı soruyor, yeri geliyor borçlarımızı sorgulayıp ödemelerimizi yapıyoruz. Daha önceleri borç öğrenme, borç ödeme gibi işlemlerimizi kuruma giderek yapabiliyorduk. Şimdilerde ise bilgisayarlarımız üzerinden bu tür işlemlerimizi yapabiliyoruz. Birçok kurum ve kuruluş gibi AVEA GSM operatörüde bu alanda hizmet veriyor. AVEA web sitesi üzerinden ve E-Devlet kapısı ile birçok sorumuzun cevabını alabiliyoruz. Ayrıca online işlemler üzerinden de borç sorgulama ve ödeme gibi işlemlerimizi yapabiliyoruz. Yazının devamında AVEA borç sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

AVEA Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Borç sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz sizi gerekli sayfaya yönlendirecek olan ilgili linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden TC kimlik numaranız ve şifreniz istenecektir. Bu şifre AVEA online işlemlerde kullanacağınız şifredir. Bu şifreyi mobil cihazınızdan *952# numarasını tuşlayarak anında yenileyebilirsiniz. Şifrenizi yazdıktan sonra son işlem olarak giriş butonuna tıklayarak sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifrenizi ve TC kimlik numaranızı yazarken güvenliğiniz için ekran klavyesini kullanınız. AVEA online işlemler üzerinden borç sorgulama, borç ödeme, geçmiş aylara ait E-Faturalarınızı görüntüleme, hattınızın konuşma detaylarını görme ve TL yükleme işlemlerinizi basit bir şekilde yapabilirsiniz.

4

AVEA Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet AVEA Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İlk olarak sizlere en yakın PTT şubelerinden 2 TL karşılığında bir E-Devlet şifresi temin etmeniz gerekmektedir. Hemen ardından alt kısımda verilecek linke tıklayınız. Açılacak sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basınız.

Untitled

Sizlerden TC kimlik numarası ve E-Devlet şifrenizin isteneceği sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Sırasıyla bu 2 bilgiyi doldurup “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

E-Devlet AVEA Borç Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.