Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Avea Fatura İle Telefon Alma

Günümüz etkin teknolojik yeniliklerini en iyi şekilde kullanan vatandaşlar geliştirilen telekomünikasyon sistemlerini de oldukça yakından takip etmektedirler. Bireyler internet teknolojisinin oldukça yüksek seviyelere çıkarıldığı bu günlerde işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmenin keyfini çıkarmaktadır. Önceden vatandaşların işlemleri bitmek bilmeyen sürelerde yapılabilirken, bugün internetin gelişmesi ve yaygınlaşması sonucu bu işlemler evden çıkmadan dahi yapılabilir bir hal almıştır. Dünya da olduğu gibi ülkemizde de artan bu internet kullanımı sayesinde bireylerin hayatlarında önemli gelişmeler meydana geldi.

Günümüzde artan bu internet kullanımı ve internet kullanımının sağlanabildiği platform çeşitliliğinin artması insanların internet ile daha fazla haşır neşir olabilmesine olanak sağladı. Bu platformlardan biri de cep telefonları ya da günümüzdeki adlarıyla akıllı telefonlar olarak gösterilebilir. Akıllı telefonlar, ülkemizde de dünyada olduğu gibi oldukça yüksek talep gören teknolojik yeniliklerdir. Eski tarz cep telefonlarından daha farklı bir dizayn ve içerikte olan bu yeni cihazlar, bireylerin internete bağlanabildikleri her noktadan işlemlerini hızlı şekilde yapabilmelerini ve uğraşmalarına gerek kalmadan işlemlerini tamamlayabilmelerine olanak sağlamıştır.

Akıllı telefonların dünyada olduğu gibi ülkemizde de artması, ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörlerinin sayısında ve bu operatörlerin hizmetlerinde bir artışa neden oldu.

Ülkemizde faaliyet gösteren bu gsm operatörlerinden biri de eski adıyla Avea yeni adıyla da Türk Telekom olarak bilinen gsm operatörüdür. Avea ya da Türk Telekom, ülkemizde faaliyet gösteren en eski gsm operatörlerinden biridir ve Türkiye’de en fazla abonesi olan operatörlerden biridir.

Bu yazımızda akıllı telefonlar ve gsm operatörleri arasındaki iş birliğine ve daha dar anlamda da Avea gsm operatörünün sağladığı akıllı telefon kampanyalarına değineceğiz. Avea fatura ile telefon alma işleminin nasıl yapılabildiği ve Avea fatura sahibi kullanıcıların akıllı telefonlarını faturalarına dahil ederek nasıl satın alabilecekleri konusuna değineceğiz.

Avea Fatura ile Telefon Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Avea kullanıcılarının sahip oldukları faturalı hatlarını kullanarak Avea’nın ya da şuan ki adıyla Türk Telekomun belirlemiş olduğu akıllı telefonların satın alma işleminin yapılabildiği üzerine değinmiştik. Ancak Avea fatura ile telefon alma işleminin gerçekleştirilebilmesi için bazı önemli durumların sağlanıyor olması gereklidir. Yazımızın devamında Avea fatura ile telefon alma işlemi için gerekli olan sağlanması gereken önemli durumlara değineceğiz.

Avea fatura ile telefon alma işlemi için gerekli önemli durumlar;

  • Avea ile abonelik sözleşmesinin imzalanmasının ardından en az 6 ay zaman geçmesi gereklidir. Ancak bu koşul sağlanırsa Avea fatura ile telefon alma işlemi gerçekleştirilebilir.
  • Abonelik sözleşmesinin 6 ay geçmesinin yanında bu 6 ay içinde adınıza tanımlanmış olan faturaların düzenli bir şekilde ödenmiş olması şarttır. (Son ödeme tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işlemlerini gerçekleştirmiş olan bireyler)
  • Aktif ödeme talimatı bulunan ve geçen 3 ayda faturalarını otomatik ödeme ile düzenli bir şekilde yapmış olan bireyler ve kurumlar,

Avea’nın yaratmış olduğu kampanya kapsamında 24 aylık bir taahhüt imzalayarak, sahip olunan akıllı telefonun bedelini faturaya yansıtılması ve bu faturanın ödenmesi durumunda kampanyadan faydalanılabilecektir.

444

Ancak Avea kullanıcısı olup yukarıdaki gerekli durumları karşılayamayanlar ise, Avea fatura ile telefon alma işleminden faydalanabilmeleri için diğer bazı yolları kullanabilirler. Bu yollar 24 aylık taahhüt imzalanmasının ardından cihazın sahip olduğu aylık taksit bedelinin ilk 12 aylık kısmını anlaşmalı olunan banka kredi kartları kullanılarak 12 taksitte ödenmeli ve kalan 12 aylık kampanya taksitlerini de sahip olunan fatura üzerine eklenerek ödenmesi ile Avea fatura ile telefon alma kampanyasından faydalanabileceklerdir.

Yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayarak Avea fatura ile telefon alma seçenekleri, detayları ve sık sorulan sorular kısmına erişebilirsiniz. Link üzerinde geliştirilen uygulama ile de, Avea fatura ile telefon alma kampanyasından almak istediğiniz telefon seçeneklerine göz gezdirebilir ve ön ödeme tutarını girerek taksit hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

12

Avea Fatura ile Telefon Alma Taksit Planlama Sistemi için TIKLAYINIZ!

Avea Fatura ile Telefon Alma için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.