AVEA Jet Fatura Ödeme | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AVEA Jet Fatura Ödeme

Avea, bir GSM operatörüdür. Birçok kişiye hizmet veren bu operatör sayesinde, kişiler Türkiye’nin her bölgesinde Avea’nın kişilere sunmuş olduğu imkanları kolay bir şekilde kullanabilmektedir.

Avea Jet ise, Avea’nın 3G internete daha kolay bir şekilde bağlanmasına yardımcı olmak için ürettiği modemdir. Avea Jet Mobil Modem sizlere sunulması ile birlikte, zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın internette kolay bir şekilde işlem yapabilmeniz için bizlere sunulmuştur. Bu sayede istediğiniz yerden E-Postalarınızı kontrol edebilir veya diğer işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Günümüzde internetin gerekliliği kapsamında bakılacak olursa, Avea Jet modem oldukça yararlıdır. Bağlantı için ise sahip olduğunuz cep telefonlarınızda kullanmakta olduğunuz hatları çıkartıp karta takmanız da gerekmemektedir.

Avea Jet modemi kullanabilmeniz için telefonunuza herhangi konuyla alakalı bir uygulama indirmenize de gerek kalmayacaktır. Bunun için jet modeminizi sadece bilgisayarınıza takmanız yeterli olacaktır. Sonrasında modem hakkındaki yönlendirmeleri takip ederek cihazda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak, Avea Jet modeminiz ise, sim kartınız ile birlikte verilmektedir. Bu kapsamda, üyelik sırasında SIM kartınızı cihazınızla birlikte almanız ile birlikte ücretsiz bir şekilde 4 GB internet paketini kullanabilmek için bu hattın faturasız Jet data tarifesi ile aktivasyonunu gerçekleştirme işlemini yapmanız gerekmektedir.

Tüm bu durumlar sonucunda ise, her ay belirlenen kullanımlar sonucunda belirli bir fatura ödemeniz gerekmektedir. Ne kadar ödeyeceğiniz ise kullanımınıza ve seçmiş olduğunuz jet modem paketlerine göre değişiklik göstermektedir. Kullanımıza ve tarifinize göre her ay düzenli olarak bu faturalarınızı ödemeniz gerekmektedir. Bu yazımızda ise sizlere, Avea Jet fatura ödeme işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bilgileri takip etmeniz ile birlikte Avea jet fatura ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Avea Jet Fatura Ödeme İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Avea Jet modeminizi edindikten sonra, her ay düzenli olarak faturalarınızı ödemeniz gerekmektedir. Ödemenizin ise birden fazla yöntemi bulunmaktadır. İlk olarak; Avea jet fatura ödeme işleminizi, herhangi bir Türk Telekom şubesine giderek, kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak bu yöntem biraz daha vakit gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle kişiler genellikle ikinci bir Avea jet fatura ödeme yöntemi olan internet üzerinden ödeme işlemlerini yapmaktadırlar. İnternet üzerinden yapacak olduğunuz işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirerek zamandan büyük oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Avea jet fatura ödemenizi internet üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan ekran üzerinden “Şifre İle Giriş” kısmından işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir.

Burada işlem yapabilmeniz için ise, şifreye ihtiyacınız olacaktır. JetŞifre, Türk Telekom Online İşlemler – Mobil’e giriş yapmak için kullanabileceğiniz hizmet şifresidir. JetŞifreyi en kolay yoldan almanın sadece mobile özgü bir yolu bulunmaktadır. Dünyada ilk olarak kullanılmakta olan bu yöntem, SMS’le şifre almanıza gerek kalmadan sadece tuşlama yaparak şifre almanıza olanak sağlamaktadır. Bu şifreniz ile birlikte Türk Telekom Online İşlemler Mobil’e ister cepten, isterseniz tabletten ya da Web’ten giriş yapabilirsiniz.

SMS göndermek yerine, telefonunuzdan *952# tuşlaması yaparsanız Jet Şifreniz telefonunuzun ekranına gelecektir. Bu işlemi her yapışınızda ise, yeni bir şifreye sahip olabilirsiniz.

Şifrenizi edindikten sonra ise, ekranda da görmüş olduğunuz gibi, telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Bilgi girişlerinizden sonra ise, “Giriş” tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

avea3

Yazımızda sizlere vermiş olduğumuz bu adımları yapmanız ile birlikte Avea jet fatura ödeme sistemine giriş yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra kredi kartı bilgilerinizi sisteme girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise, Avea jet fatura ödeme işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Avea Jet Fatura Ödeme İşleminiz İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.