Sorgulamalar artık tek çatı altında!

AVEA JET KOTA SORGULAMA

Çağımızın vazgeçilmezlerinden olan, tüm yaş gruplarını kapsayan ve hayatı bizler için elimizin altına taşıyan internet kullanımı günümüzde hızla yaygınlaşıyor. Bilgi çağının önde gelen iletişim aracı olan internet evde, işte, cepte ve birçok alanda olmak üzere hayatımızdaki yerini gün gün önemle artırıyor. Bunun üzerine ihtiyaçların artması sonucu taşınabilir internet tüketicinin hizmetine sunuluyor. Avea jet modem yani taşınabilir internet istenildiği her yerde internet erişimi sağlayabilmemize yardımcı olmaktadır.

Avea jet modem hizmetinden yararlanabilmek için belirli ön koşullar sağlandıktan sonra Avea jet modem tüketicinin kullanımına sunuluyor. Bizde sizinle Avea Jet Kota Sorgulama konusundaki bilgileri paylaşacağız. Avea Jet Kota Sorgulama işlemi için farklı yollar mevcuttur. Bunlar SMS, Avea bayileri, Avea müşteri hizmetleri ve Avea resmi internet sitesidir. Yazımızın bu bölümünde Avea Jet Kota Sorgulama ve Avea Jet Kota arttırma işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatacağız.

SMS ile Avea Jet Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Avea Jet Kota Sorgulama işlemi birçok farklı şekilde yapılabilmektedir. En çok tercih edilen ve bizler açısından da oldukça basit olan yöntem ise kısa mesaj (SMS) ile Avea Jet Kota Sorgulaması yapmaktadır. Bu işlemi  ‘’INTERNET’’ yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj olarak göndererek Avea Jet Kota Sorgulama işleminizi dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Aracılığı ile Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Avea Jet Kota Sorgulama işlemi için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise Avea müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 500 numarasını aramaktır. Avea müşteri hizmetlerini arayarak Avea Jet Kota Sorgulaması yapabilirsiniz.

Avea Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Avea Jet Kota Sorgulama için bir diğer bilgi kaynağı da Avea’nın resmi internet sitesidir. Sorgulama işleminizi edineceğiniz bireysel şifreniz ile gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel şifreniz bulunmuyor ise bireysel şifrenizi telefonunuz aracılığı ile *952# yazıp arama tuşuna basarak edinebilirsiniz. Avea Jet Kota Sorgulama işlemi için şifre edindikten sonra Avea online işlemler sayfasından telefon numarası bölümüne telefon numaranızın başına sıfır eklemeden on haneli telefon numaranızı tuşlayınız. Daha sonra şifre bölümüne geçerek telefonunuz aracılığı ile edindiğiniz şifreyi giriniz. Bu işlemler sonucu Avea online sayfanıza erişim sağlayabilecek ve sorgulama işlemini yapabileceksiniz.

Avea Jet Kota Arttırma

İhtiyaçların ve işlemlerin artması sonucu kotanızın yetersiz kalması durumunda Avea jet modem sizin için ek kota paketleri sunmaktadır.  Avea jet kota paketlerinden size en uygun olanı tercih edip Avea jet modem ara yüzünde SMS bölümüne yazıp ‘5555’ e göndererek paketi satın alabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra Avea  jet kota yükseltme işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız. Avea jet kota bilgilerine Avea’nın resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Avea Jet Fatura Sorgulama

Mobil data jet bireysel ve mobil data jet kamu tarifeleri 27.09.2011 tarihi öncesinde bu paketlerden yararlanan müşteriler için fatura kesim tarihi her ayın 22’sidir. Belirtilen tarihten sonra bu paketlere abone olup mobil data jet bireysel tarifeleri ile bu paketlerden yararlanan müşteriler için fatura kesim tarihi her ayın 26’sıdır. Mobil data jet kamu tarifeleri ile bu paketlerden yararlanan müşteriler için fatura kesim tarihi her ayın 22’sidir. Fatura sorgulama işlemini Avea müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 500’ü arayarak yapabilirsiniz.

Avea Jet Abonelik İptali

İnternet ihtiyacının sona ermesi gibi çeşitli nedenlere dayanarak kişinin abonelik iptalini tercih etmesi halinde tüketici 12 ayı doldurmuşsa Avea bayilerinden veya Avea müşteri hizmetlerinden aboneliğini istediği taktirde iptal ettirebilir. Tüketicinin 12 ayı doldurmadan aboneliği iptal ettirmeyi istemesi halinde bazı yaptırımlar ile karşı karşıya kalacaktır. Bu yaptırımlar seçmiş olduğunuz internet paketi kapsamında kampanyada katıldığınız süre boyunca faydalandığınız toplam indirim bedelinin ve teslim aldığımız cihazın taahhüt nameyi imzaladığınız tarihteki cari fiyatının bedeli son faturada tahsil edilir.

İnternet Üzerinden Avea Jet Kota Sorgulama

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızda birçok değişiklik meydana gelmiştir. Bu değişikliklerin en başında ise internet gelmektedir. Artık kişiler birçok işlemi internet üzerinden yapabilmektedirler. İnternet üzerinden yapılan işlemler kişilere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kişiler internet üzerinden işlemlerini yaparak hem zamandan tasarruf sağlıyorlar hem de işlemlerini çok daha kolay bir şekilde yapabiliyorlar.

İnternet üzerinden yapılan birçok işlemin arasında AVEA işlemleri de yer almaktadır. AVEA, müşterilerine birçok imkan sunmuştur. Özellikle internet paketleri imkanları müşterileri cezbetmektedir. Müşterileri cezbeden bu internet paketlerini almak da, kullanmak da, sorgulamak da çok kolay bir işlemle yapılıyor. Bizlerde sizlere internet üzerinden AVEA jet kota sorgulama işlemini açıklayacağız.

AVEA Jet Kota Sorgulama İnternet Üzerinden Nasıl Yapılır?

Daha önce belirttiğimiz gibi AVEA jet kota sorgulama işlemini internet üzerinden yapmanız da mümkündür. Bu işlemi yapmak için ilk olarak yazımızın sonunda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı adresine tıkladıktan sonra yapacağınız işlemleri ise adım adım ve daha iyi anlamanız açısından görsel eklentiler ile anlatacağız.

  • Bağlantı adresine tıkladıktan sonra açılan sayfada şifre ile işlem yapacaksanız ilk olarak bir şifrenizin olması gerekmektedir. AVEA jet sorgulama işlemi için şifre almak oldukça basit bir işlemdir. Telefonunuzdan *952# yazıp arama tuşuna basarak şifrenizi başarı ile alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra gerekli yere 10 haneli telefon numaranızı giriniz.

AVEA

  • Ardından şifrenizi giriniz.

AVEA1

  • Daha sonra gönder butonuna tıklayınız.

AVEA2

  • Eğer AVEA jet kota sorgulama işleminizi internet üzerinden mobil imza ile yapmak istiyor iseniz aynı linkten mobil imza ile girişe tıklayınız ve aynı şekilde 10 haneli telefon numaranızı giriniz.

AVEA3

  • Daha sonra gönder butonuna tıklayarak işleminizi başarılı bir şekilde yapmış olunuz.

AVEA4

AVEA Jet Kota Sorgulama İşleminizi İnternet Üzerinden Yapmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.