Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Avea Jet Müşteri Hizmetleri

Ülkemizde faaliyet gösteren birçok gsm operatörü bulunmaktadır. Bu operatörler kullanıcılarının isteklerine daha fazla cevap verebilmek için yenilik içeren hizmetlerle ürünlerini her gün güncellemek durumundadır. Çünkü bu operatörler arasında var olan rekabet yüksektir ve hep öyle olacaktır. Her geçen gün ortaya çıkan teknolojik yenilikler sayesinde bu rekabet ortamı daha fazla kızışmakta ve daha yeni ürünler ortaya çıkarılmaktadır.

Avea’da ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörlerinden biridir. Avea son zamanlarda bir yenilenmeye giderek isminde değişiklik yapmıştır. Bu değişiklik sonucu Avea, Türk Telekom olarak isim değişikliği yaptı. Yazımızda Avea’nın yaratmış olduğu yenilik içeren Avea Jet ve Avea Jet Müşteri Hizmetlerinden bahsedeceğiz.

Yenilenen teknoloji sayesinde bireyler artık işlemlerini internet üzerinden kolay bir biçimde gerçekleştirebilme imkanına sahip oldu. Bu imkan sayesinde bireyler, eskiden uzun vakitler süren ve belki gerçekleştirilemeyen işlemlerini internet üzerinden internete bağlanabildikleri herhangi bir ortamdan kolay ve hızlı biçimde yerine getirebilir bir hal aldılar. İnteraktif ortamın dünyada gelişmesine eş olarak ülkemiz ve vatandaşlarımız da bu yenilik içeren internet teknolojisine oldukça yüksek bir rağbet gösterdiler. Hal böyle olunca da gsm operatörleri de kullanıcılarını ellerinde tutmak ve yeni aboneler elde etmek için yeni teknolojik yeniliklere ayak uydurmak ve takip etmek durumunda kaldılar. Bu yazımızda bu yeniliklerden biri olan modem kullanılarak sabit bir yer dışında internetin kullanımını sağlayan teknolojiden ve Avea’nın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetten bahsedeceğiz. Sabit bir yere bağlı kalmadan internete bağlanmak artık gelişen teknoloji sayesinde küçük bir aygıt sayesinde gerçekleştirilebilir bir hal aldı. Avea’da diğer gsm operatörlerinin takip ettiği bu yeniliğe kayıtsız kalmayarak kendi ürününü ortaya çıkardı. Avea Jet adını alan bu ürün sayesinde, Avea kullanıcıları sabit bir yer dışında da bu ürünle birlikte internete bağlanabilme fırsatını yakaladı.

Avea Jet Nedir? Avea Jet Müşteri Hizmetleri Nedir?

erer

Avea Jet modem ile sizde sabit bir yere bağlı kalmadan bu cihazı kullanarak dilediğiniz yerden internete bağlanabilirsiniz. Bunun için öncelikle bir Avea bayiine giderek taahhüt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Taahhüt işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra sahip olduğunuz Avea Jet Mobil Modem ile birlikte yanında bir de sim kartı alarak Jet tarifesini kullanmaya başlayabilirsiniz. Yani Avea Jet başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra bir de sim kartı bu paketle birlikte size verilecektir. Avea Jet, satın alınan tarihten itibaren iki yıl için garantilidir. Avea Jet cihazını kullanmak için herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyacak mısınız? Hayır, bunun için Avea Jet modeminizi bilgisayarınıza bağlamanız ve yönlendirmeleri takip ederek cihaza bağlanmanız yeterlidir. Mobil internet bağlantınız, Avea şebekesinin bulunduğu her ortamda bulunacaktır.

Avea Jet müşteri hizmetleri konusunda da bazı bilgiler verilecek olursa, eğer Avea Jet modeminizde bir sıkıntı, bağlanamama ya da diğer herhangi bir sorun meydana gelirse, 444 1 500 Avea Jet müşteri hizmetlerini arayarak bu sorunlarınızı kolayca bildirebilirsiniz. Eğer kullanım kılavuzunda yer alan kurulum ve kullanım talimatlarını tam olarak yaptığınızdan eminseniz ve hala Avea Jet modeme bağlantı sağlayamadıysanız ve hala internet hala yok ise, yukarıda belirtilmiş olan Avea Jet müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 500’ü arayarak şikayetlerinizi belirtebilir ve bağlantı sağlama isteğinizi başarıyla sonuçlandırabilirsiniz.

Avea Jet Müşteri Hizmetleri, sorunlarınızı dinlemek ve bu sorunlara çözümler üretmek için haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşabilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Yurt içi Avea Jet müşteri hizmetleri ile yapılacak görüşmelerde 1. dakika da bitirilmesi sonucunda 41.5 kuruş, 1 dakikadan daha uzun sürerse faturalı hatlar için 45 kuruş, faturasız hatlar için ise, 60 kuruş ücret alınmaktadır.

Avea Jet Müşteri Hizmetleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.