Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Günümüzde artık herkesin bir kredi kartı var. Bu kredi kartları hayatımızın birçok yerinde bizlere kolaylık sağlıyor. Eskiden kredi kartı sahibi olmak çok meşakkatli ve korkutucu bir işti. Ama artık öyle değil. Bankalar arası artan rekabetten dolayı, çok kolay bir şekilde başvuru yapıp, sonucunu öğrenip, kredi kartı sahibi olabiliyoruz. Ve bunu sadece TC kimlik numaranızı vererek yapabiliyorsunuz. Hatta bazı bankalar sadece telefonla konuşarak bile size kredi kartı verebiliyor. Bir de işin içine bu gelişmiş teknoloji girince, insanların kredi kartına olan ön yargısı ve güvenlik sorunu çözüldü. Artık insanlar kredi kartının, doğru bir şekilde kullanıldığında faydalı bir şey olduğunu gördü. Önceden tek kredi kartı almaya çekinen bizlerin şimdilerde iki, üç bazen dört tane bile kredi kartı olabiliyor. Bu yüzden bankalar içinde başvuru almak ve başvuru sonuçlandırmak gibi işlemlerin hızlı olması gerekiyor. Bankalarda bu durumdan haberdar oldukları için çeşitli kolay ve hızlı kredi kartı başvuru ve başvuru sonucu öğrenme sistemleri geliştirmişlerdir. Bu sayede müşterilerine her yerde ulaşıp her zaman ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Biz de bu yazımızda Axess kredi kartı başvuru sonucunu inceleyeceğiz.

Akbank Axess Kredi Kartı ile Neler Yapılabilir?

Akbank Axess kredi kartı diğer banka kredi kartları gibi müşterilerine bazı hizmetler sunar. Axess kartınız ile yurtiçi veya yurtdışında alışveriş yapabilirsiniz. Nakde ihtiyacınız olduğunda nakit çekebilirsiniz. Anlaşmaları olduğu yerlerden alışveriş yaparak extra taksit imkanı kazanabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan chip-para kazanabilirsiniz. Her 1 chip-para = 1 TL olarak değerlendirilmektedir. Bu chip-paraları biriktirerek güzel paralar kazanıp harcamalar yapabilirsiniz. Axess kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı verebilir, bu sayede her ay fatura takip etmekten kurtulabilirsiniz. Axess kredi kartı size havalimanı transfer hizmeti de sunar. 444 25 25 numaralı telefonu arayıp havalimanı transfer hizmetlerini seçip indirimli olarak İstanbul, İzmir, Adana ve Ankara’da bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Axess kredi kartı müşterilerine yaptığı özel kampanyalardan faydalanıp kendinize özel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu sayede alışverişlerinizi ucuza getirme imkanı sağlayabilirsiniz.

Akbank’ın Axess türü kredi kartına başvuru yapmak da, diğer bankaların kredi kartı başvuruları gibi kolay ve hızlı. Başvuru yapmanın birden fazla yolu var. Bankaya gidip bireysel olarak başvuru yapabilirsiniz. Telefonla arayıp başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden form doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Bizce içlerinden en kolay olanı internetten başvuru, çünkü çok az bilgi vererek bir form dolduruyorsunuz ve size hemen geri dönüş yapıyorlar.

Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. İnternet Üzerinden Başvuru

Bunun için yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

2. Telefonla Başvuru

Telefon ile başvuru yapmak isterseniz, bu numarayı arayabilirsiniz 444 2 525 .

Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Başvuru yaptıktan sonra size başvurunuzun onaylandığına dair mesaj veya mail olarak geri dönüş yapılır. Bu sayede siz de artık başvurunuzu tamamlayıp onaylanmasını beklemeye başlarsınız. Genelde 1 veya 5 gün içinde başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Başvuru sonucunu öğrenmenin birden fazla yolu var. Genellikle bankalar size eğer başvurunuzun sonucu olumlu ya da olumsuz sonuçlandı ise bilgi vermek amacı ile mesaj veya mail atabilir. Bunları takip edip sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Eğer banka size geri dönüş yapmıyorsa bunun bazı sebepleri olabilir. Banka sistemsel bir sorun yaşıyor olabilir, verdiğiniz bilgiler bankanın size geri dönüş yapması için yeterli olamayabilir, daha önce kredi kartı kullanmış veya kredi almış bunun geri ödemelerinde sıkıntı yaşamış olabilirsiniz, bu yüzden bankanın sizi onaylayıp onaylamayacağı konusunda sıkıntıları olabilir ve bu durumda bazen süreç uzayabilir.

1. Müşteri/TC Kimlik Numarası ile Sonuç Öğrenme

Açılan sayfada sizden bazı bilgiler istenecek bu gerekli bilgileri girerek kredi kartı başvurunuzun son durumunu öğrenme imkanı bulabileceksiniz. Eğer bankanın bireysel müşterisiyseniz TC vatandaşlık numaranızı girmeniz gerekmektedir. İkinci adımda istenen bilgi olarak ta telefon numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Sistem sonra size güvenlik numarasını soracak, güvenlik numarasını girdikten sonra devam tuşuna basıp sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu noktadan sonra sistem sizi bilgilendirecektir.

2. Kredi Kartı Numarası ile Sonuç Öğrenme

Müşteri numaranız veya TC kimlik numaranızı girerek sonuç öğrenmek zor geldiyse, kredi kartı numaranızla da giriş yaparak sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle aşağıda verilen bağlantıya tıklayın, ardından karşınıza gelen ekranda kredi kartı numaranızı ve Akbank Direkt şifrenizi girerek giriş yapın.

Eğer şirket olarak Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek istiyorsanız: aynı sayfadaki vergi kimlik numarası seçeneğini seçip vergi kimlik numaralarını girmeleri gerekmektedir. Vergi kimlik numarasını girip, cep telefonu bilgilerini de girdikten sonra size güvenlik kodunu soracak, güvenlik kodunu da sisteme girdikten sonra devam tuşuna basıp sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Sisteme girdikten sonra başvurunuzun sonucunu öğrenebilir veya başvurunuzu takip edebilirsiniz.

3. Kurumsal Giriş Yaparak Sonuç Öğrenme

Eğer kurumsal olarak Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsanız, öncelikle aşağıda verilen bağlantıya tıklayın. Ardından, gerekli bilgileri girdikten sonra sistem açılacaktır, bu sayede kredi kartı başvuru sonucunuzu görebilir veya takip edebilirsiniz.

Akbank’ın sunduğu bu online hizmetler sayesinde bankaya gitmeye gerek kalmadan oturduğunuz yerden Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilme imkanınız var. Online hizmetlerin yanı sıra 444 2 525 numaralı telefonu arayıp Akbank müşteri hizmetlerine bağlanıp başvurunuzu sorup, başvurunuz hakkında bilgi alabilir veya takip edebilirsiniz.

İnternetten Axess kredi kartı başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ!

Axess kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.