Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ÇAĞRI MERKEZİ BAŞVURU SONUCU SORGULAMA

İnternet üzerinden birçok sorgulama işlemi yapılabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de çağrı merkezi başvuru sonucu sorgulama işlemidir. İnternet üzerinden başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. Çağrı merkezi başvuru sonucunu sorgulama işlemi E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden birçok sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. E-Devlet sisteminde devlet kurum ve kuruluşu bulunmaktadır. Bu kurum ve kuruluşlar ile ilgili sorgulamalarınızı E-Devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifrenizin bulunması gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden 2 TL karşılığında edinebilirsiniz. E-Devlet şifrenizi de aldıktan sonra yazının devamında verdiğimiz bilgileri takip ederek çağrı merkezi başvuru sonucunu sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Başvuru sonucu sorgulama işleminizi yazının devamında verdiğimiz ilgili linke tıklayarak yapabilirsiniz. İlk olarak yazının sonunda verdiğimiz “Çağrı Merkezi Başvuru Sonucu Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!” adlı linke tıklayınız. Açılan sayfadan kimliğimi şimdi doğrula adlı butona tıklayınız.

V

Bu butona tıkladıktan sonra kimlik doğrulama işleminizi TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girerek sisteme giriş yap butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

6

Çağrı Merkezi Başvuru Sonucu Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.