Sorgulamalar artık tek çatı altında!

CASPER GARANTİ SORGULAMA

Sayısı gün geçtikçe artan elektronik alet üretici markalar bu ürünlerin piyasasında büyük bir yarış ortamı oluşturmaktadır. Ama genel olarak insanlar kaliteli ve güvenilir buldukları için büyük ve eskiden beri bu işin içinde olan firmaları tercih etmeye meyillidirler. Bu büyük markaların ürün kalitesi değişiklik gösterebildiği gibi hiçbirinin öyle çok da makul fiyatlar sunmadığını söyleyebiliriz. Aldığınız ya da alacağınız ürünün size uygun ve gereksiz özellikleri bulunmayan bir model olmasından ziyade en fonksiyonel ve pahalı modellerin pazarlanmaya çalışması nedeniyle çevremiz fiyatları yüksek elektronik aletlerle doludur. Evinizde, işyerinizde, kısaca hayatınızın her alanında karşınıza çıkan bu ürünler pahalı oldukları kadar hassastırlar. Kullanan dikkatli olmalıdır çünkü ufak bir dikkatsizlik anı size büyük maddi bedellere mal olabilir. Bu durumda işin içine garanti girer. Eğer garantiniz yoksa hasara uğrayan cihazınızı tamir ettirmek pahalıya patlayabilir.

Garanti sahibi olmak bu konuda size hem güvence verir hem de paranız cebinizde kalır. Eğer üretici hatalı bir sorun ya da kullanıcı hatası olmayan bir sorun ile karşı karşıyaysanız, garantiniz olup olmadığını bilmek, varsa süresinin ne kadar devam ettiğini öğrenmek büyük önem taşır. Peki Casper marka bir cihazınız varsa ve garanti kapsamında olup, olmadığını öğrenmek istiyorsanız ne yapmalısınız? Bu yazımızda Casper garanti sorgulama işlemi hakkında merak ettiklerinizi ve işlemin nasıl yapıldığını bulabilirsiniz.

Casper Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Casper garanti sorgulama işlemi için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Casper’ın resmi sitesine gitmeniz gerekmektedir. Burada karşınıza çok basit bir sistem çıkacaktır. Ürün Garanti Sorgula yazısının altında görebileceğiniz kutucuğa ürününüzün seri numarasını yazmanız Casper garanti sorgulama işlemi için yeterlidir. Peki cihazınızın seri numarasını nereden bulabilirsiniz. Genellikle her türlü elektronik alet için bu seri numarası ya ürünün altında bir etiketin üzerine ya da cihaza direkt şekilde yazılmıştır. Biraz ürününüzü kontrol ederek kolaylıkla bulabilirsiniz.

Eğer seri numarası silinmiş ya da bulunamıyor ise bunun için Casper’ın kendi sistemi olan ve bağlantısına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabileceğiniz Seri Numaramı Bul işlemini yapabilirsiniz. Seri numaranızı elde ettikten sonra aşağıda bağlantısı bulunan adreste gerekli kutucuğa bu numarayı girdiğiniz ve Sorgula butonuna bastığınız takdirde Casper garanti sorgulama işlemini yapmış olacaksınız. Casper garanti sorgulama işleminin bütün bu adımlarından sonra ekranınızda garanti sürecinizle ilgili gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

casper garanti sorgulama

Casper Seri Numarası Bulmak İçin TIKLAYINIZ!

Casper Garanti Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.