Sorgulamalar artık tek çatı altında!

CİTİBANK IBAN SORGULAMA

Ülkemizde yabancı kökenli banka kuruluşlarından olan Citibank kullanıcılarına çeşitli konularda olanka sağlamaktadır. Uygun kampanyalar ve koşullar bakımından bünyesine her geçen gün yeni bir müşteri kazandırıyor. Bildiğiniz üzere ülkemizde IBAN (Uluslararası Banka Hesap Numarası) numarası kullanma, 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren zorunlu olarak kullanılıyor. IBAN numarası her ülke için özel olmaktadır en fazla 36 haneden oluşan IBAN numarası bizim ülkemiz bünyesinde 26 haneden oluşmaktadır. İlk 2 hanesi ülke kodu olmaktadır bu bizim ülkemiz için TR şeklindedir. Sonrasında devam eden 2 hane kontrol basamaklarını ifade eder ve IBAN numarasının doğru olduğunu kanıtlar. Sonrasında gelen 5 haneli sayı ise kullanmış olduğunuz bankanın kodu olmaktadır, devamında gelen tek hane ise yedek kısım olarak adlandırılır ve değiştirilene kadar 0 olarak kabul edilmiştir. Kalan son 16 hane ise banka hesap numaranız anlamına gelmektedir. Aşağıdaki yazıda Citibank IBAN sorgulama işlemini size açıklayacağız.

Citibank IBAN Sorgulama İşlemini Nasıl Yaparım?

Citibank resmi internet sitesi üzerinden yürütülen IBAN sorgulama işlemi internet erişiminiz olan her yerden şubeye gitmeye gerek kalmadan dakikalar içerisinde halletme şansına sahipsiniz. Citibank kullanıcılarına sunduğu bu kolaylık sayesine hayatımıza teknolojik yönden katkı sağlamıştır. Citibank IBAN no sorgulama işlemi için internet sitesi üzerinden sizden gerekli bilgiler istenmektedir, Citibank için bu işlem oldukça kolay olup sadece hesap numaranızı yazmanız yeterlidir. Hesap numaranızı yazmanız dahilinde sorgula butonuna basarak Citibank IBAN sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. İşte teknolojinin sağladığı bu kolaylık ile banka şubelerinde sıra beklemek son almış durumunda.

Yukarıda görselde görülen IBAN hesapla butonuna tıklayarak Citibank IBAN hesaplama sistemine yönlendirileceksiniz.

IBAN hesapla butonuna bastığınızda karşınıza Citibank resmi internet sitesi üzerinden Citibank IBAN no sorgulama sistemi gelecektir. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak sizde hemen Citibank IBAN sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Citibank IBAN Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.