Sorgulamalar artık tek çatı altında!

D-SMART BORÇ SORGULAMA

D-Smart 2007 yılından itibaren çalışma gösteren Doğan TV Holding tarafından yönetilen dijital yayın sistemlerinden biridir. Ticari iş dünyasında ve eş değer görev ve hizmetleri sunan firmalar arasında hizmetlerini dijital dünyadaki değerlerini daima yenilikçi ve kolaylaştırıcı normlarını ele alan D-Smart hepsi HD kalitesinde dizi, sinema kanalları ve birçok tanınmış gruplar dahil 14 ayrı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, yüzlerce uydu kanalı, bunlardan 82’si HD, birçok kanal ile tercih edenlerine birçok hizmet sunmaktadır. D-Smart daima yükselmeyi, en iyi hizmeti hedef alarak birçok yatırıma imza atmıştır. Bu dinamikler doğrultusunda 2010 senesinde internet erişimi sunan Smile markası ile güçlerini birleştirmiştir. D-Smart internet hizmetini 2012 senesinin Mayıs ayında D-Smart Net, 2014 yılı sonrasında ise D-Smart markasıyla hizmet vermeye başlamıştır. Bununla da kalmayıp internet ve televizyon hizmetlerini tek elden sunabilecek kapasite ve iş gücüne ulaşmıştır. Ve bunu tek faturada birleştiren tek platformdur.

D-Smart Borç Ödeme

Abonelerin imzaladıkları sözleşmede yer alan süre boyunca aldıkları hizmet bedelini maddi yoldan ödemelerine borç ödeme denir. Çağımızın getirdiklerine ayak uyduran ve sürekli kendini geliştiren D-Smart dijital ortamda sunduğu D-Smart Borç Sorgulama sistemi geliştirmiştir. D-Smart Borç Sorgulama sistemiyle oturduğumuz yerden D-Smart borcumuzu öğrenebiliyoruz. D-Smart Borç Sorgulama sitesinden borcumuzu öğrenmenin yanında D-Smart Fatura Detayı, D-Smart Fatura Dökümü gibi bilgileri de tek tuşla öğrenebiliyoruz. D-Smart Borç Sorgulama Sistemine T.C. kimlik numarası ve güvenlik koduyla çok kolay erişim sağlıyoruz. D-Smarta yeni üye olduysanız ve D-Smart Borç Sorgulama sistemine İlk Defa Giriyorum’ u tıklıyoruz. Üyeliğinize bir aydan daha uzun süre olduysa D-Smart Borç Sorgulama Sistemine bilgilerinizi girip sorgulaya tıklıyoruz.

D-Smart Ödeme Noktaları Nelerdir?

 D-Smart borcumuzu ödediğimiz sistem ve araçlara D-Smart ödeme noktaları denir. D-Smart borcunuzu ödemenin kullanılan en yaygın yolu bayilere gitmektir. Bir D-Smart bayisine giderek kolaylıkla D-Smart faturanızı ödeyebilirsiniz. Ancak bu işlem zaman aldığı için müşterilerin online olarak ödeme yapabilmeleri imkanı da sunulmuştur. D-Smart borcumuzu öğrendiğimiz D-Smart Borç Sorgulama sisteminin sağladığı kolaylığı borç öderken de sağlıyor. D-Smart borç sorgulama işlemleri D-Smart online işlem merkezi üzerinden yapılmaktadır. Faturanızı otomatik ödeme talimatı ile de ödeyebilirsiniz. Faturanızı D-Smartın resmi web sitesinden D-Smart Borç Sorgulaması yaparak öğrendikten sonra online işlemler butonundan faturanızı ödemek için talimat verebilir ya da kredi kartınız ile de ödeyebilirsiniz. İkinci alternatif olarak D-Smart müşteri hizmetlerini arayarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilir ya da bankanıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ya da faturanızı anlaşmalı bankalardan ödeyebilirsiniz. D-Smart Borç Sorgulama ve ödeme işlemleri yapmak tek tıkla halloluyor.

D-Smart Borç Taksitlendirme

D-Smart borcunuzun tek seferde ödenmeyerek abonelik sözleşmesi kapsamında birden fazla aya yayılmasıdır. Genel olarak kullanım bedeli yüksek olan müşteriler bu fırsattan yararlanmak istemektedirler. D-Smart Borç Sorgulama Sisteminde herhangi bir problem olması dahilinde D-Smart kullanıcısı online olarak müşteri şikayetleri linkinden şikayet veya şikayetlerini dile getirebilir veya müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. D- Smart Borç Sorgulama Sisteminden fatura taksitlendirme talimatı verebilir ya da alt pakete D-Smart Borç Sorgulama Sisteminden gerekli taahhütleri kabul etmek dahilinde alt pakete geçiş hakkı elde edilebilir. Tek yapmanız gereken D-Smart Borç Sorgulama Sistemine bilgilerinizi doğru bir şekilde girmek.Eğer online sisteme erişiminiz yoksa herhangi bir anlaşmalı ödeme noktasından D-Smart borcunuzu sorgulatabilir ve D-Smart Borç Sorgulama sistemindeki sözleşmeler doğrultusunda borcunuzu taksitlendirebilirsiniz.

D-Smart Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

D-Smart borç sorgulama uygulaması ile D-Smart borcunuzu sorgulayabilirsiniz. D-Smart borç sorgulama uygulamasını kullanmak oldukça kolaydır. D-Smart fatura ve borç işlemleri, D-Smart online işlem merkezinden yapılmaktadır. Online işlem merkezine ise üyelik kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak işlemlerinizi yapabilirsiniz. D-Smart online kullanıcı adınız ve şifreniz ile fatura ve borç sorgulama işlemlerinizi yapabilir, kredi kartını ile faturanızı ödeyebilirsiniz. D-Smart online işlem merkezine ilk defa giriş yapıyorsanız “İlk Defa Giriş Yapıyorum” bağlantısına tıklayınız. Açılan sayfada sizden smart kartı numaranız ve interaktif portalda gözüken şifreniz istenecektir. Smart kart, D-Smart uydu alıcınızın önünde bulunmaktadır. Şifrenizi ise D-Smart kanal 400’de bulabilirsiniz. Yazının devamında D-Smart borç sorgulama işlemleri nasıl yapılır kısaca anlatacağız. Diğer bir sorgulama işlemi E-Devlet kapısı üzerinden E-Devlet şifresiyle yapılır. PTT şubelerine kimlik bilgilerinizle başvuru yapıp, sadece 2 TL karşılığında şifrenizi temin edebilirsiniz.

D-Smart borç sorgulama işlemi için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklayınız. Açılan sayfadan “D-Smart faturalarınızı ‘D-Smart Online İşlem Merkezi’ üzerinden sorgulamak için tıklayınız ” adlı seçeneğe tıklayınız.

3

Açılan sayfada sizden e-posta adresiniz ve şifreniz istenecektir. Bu bilgileri doldurup giriş butonuna tıklayınız. Bu şekilde D-Smart borç sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

2

Eğer ki online işlem merkezine üye değilseniz sayfanın sağ kısmında yer alan online işlem merkezine üye ol kısmından, yukarıda anlatmış olduğumuz gibi sisteme üye olabilirsiniz.

D-Smart Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet D-Smart Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Şifrenizi temin ettikten sonra ilk olarak en alt kısımda verilecek linke tıklayıp, sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. İlk olarak “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basınız.

Untitled

Daha sonra belirtilen yerlere sırasıyla TC kimlik numarası ve E-Devlet şifresi bilgilerinizi girip, “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet D-Smart Borç Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.