D-SMART FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

D-SMART FATURA SORGULAMA

D-Smart Doğan TV holding bünyesinde 2007 yılında faaliyet göstermeye başlayan dijital yayın platformlarındandır. Bünyesinde internet ve televizyon hizmetlerini birlikte sunmakta ve bunları tek bir faturada birleştirmektedir Belgesel, film, dizi, çocuk, yaşam, spor ( Şampiyonlar Ligi, La Liga,  NBA. Formula 1 vs ) ve müzik kanallarını içerisinde barındırmaktadır. Dil seçeneği, ebeveyn kontrolü, otomatik kanal sıralama, canlı yayını durdur / geri sar, yayın kaydetme özelliği vb gibi birçok olanak sunmaktadır. Zengin içeriği, yaptığı kampanyalar ve hizmet kolaylığı ile müşterilerin oldukça ilgisini çekmektedir. D-Smart’ın uygulamakta olduğu tek fatura işlemi müşteriler için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Film, dizi, belgesel vs izlerken yayını durdurabilme veya kaydedebilme özellikle çok fazla televizyon izleyen müşterilerin dikkatini çekmektedir. İzlemek istediği yayını erteleyebilmektedir. İnternet üzerinden fatura ödeme kolaylığı sunmakta müşterilerin daha kolay fatura işlemlerine ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca D-Smart blu ürünü ile abonelerine internet üzerinden canlı tv izleme hizmeti vermektedir. Sorgulama işleminizi D-Smart web sitesi üzerinden ve E-Devlet kapısı üzerinden yapabilirsiniz.

D-Smart Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

D-Smart internet faturanızı “otomatik ödeme talimatı” ile ödeyebilirsiniz. D-Smart müşteri hizmetlerinden de ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. D-Smart fatura sorgulamanıza D-Smart’ın wep sitesinden ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki kırmızı renk ile belirtilen online işlemleri tıklayınız.

d-smart 2

Online işlemlere tıkladıktan sonra açılan sayfada aşağıda kırmızı renk ile belirtilen alanları doldurup giriş yap butonuna tıklayınız.

d-smart 3

Giriş yap butonuna tıkladıktan sonra, D-Smart fatura sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

D-Smart Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet D-Smart Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bir diğer sorgulama yöntemi de E-Devlet şifresi ile E-Devlet kapısı üzerinden yapılan fatura sorgulama işlemidir. PTT şubelerine kimlik bilgilerinizle başvuru yapıp, sadece 2 TL karşılığında şifrenizi temin edebilirsiniz. Ardından en alt kısımda verilecek linke tıklayıp, sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. İlk olarak “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basınız.

Untitled

Daha sonra açılacak olan sayfada sırasıyla TC kimlik numarası ve E-Devlet şifresi gibi bilgileri girip “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet D-Smart Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.