Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DENİZ NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA

Dönemimizdeki internetin yeri sebebiyle artık pek çok işlem internet üzerinden saniyeler içerisinde gerçekleştirebilir hale gelmiş bulunmaktayız. Bize bu imkanı sunan sistemlerden biri olan E-Devlet sistemi ile pek çok kamu işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz sağlanmıştır. E-Devlet sistemi üzerinden tek bir şifre ile gerçekleştirebilmeniz için hizmetinize sunulmuş işlerden birisi de deniz nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemidir. E-Devlet sistemi sayesinde kolayca yapabileceğiniz sorgulama işlemi ile birlikte deniz nakil araçlarına ait sefer görev emrinin olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olabilir ve daha detaylı olarak bilgilere erişebilirisiniz. E-Devlet sistemi üzerinden deniz nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işleminizi nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenebilmek için yazımızın devamını okumanız yeterlidir.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Deniz Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Deniz nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilmeniz için öncelikle genel olarak tüm işlemlerde olduğu gibi E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyor ise size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz sonucu 2 TL ücret karşılığında size özel bir zarf içerisinde E-Devlet şifrenizi temin etmiş olabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

Deniz Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama

Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve temin ettiğiniz E-Devlet şifrenizi giriniz.

MESLEKİ YETERLİLİK2

Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

MESLEKİ YETERLİLİK3

Sisteme giriş yapma işleminizi adımları doğru bir şekilde uyguladıktan sonra karşınıza gelen E-Devlet sistemi üzerindeki deniz nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama sayfasından sorgulamanızı tamamlayabilirsiniz. Tüm bu işlemler sonucunda gemiler ile ilgili sefer görev emri ve bu konu hakkında bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Deniz Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.